Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1572 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Ramazan’da LÖSEV’de”Koli Koli Mutluluk” var

02 Mart 2023 - 232 kez okunmuş
Ana Sayfa » Sağlık»Ramazan’da LÖSEV’de”Koli Koli Mutluluk” var
Ramazan’da LÖSEV’de”Koli Koli Mutluluk” var

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) “Koli Koli Mutluluk” kampanyası ile Ramazan Ayı’nda kanser hastası çocuk, yetişkin ve ailelerin temel ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.

Kanser hastaları ve yakınları için düzenli olarak yardım kampanyaları düzenleyen LÖSEV, Ramazan Ayı’nda da kanser hastalarını unutmadı. Kampanya ile ilgili yapılan açıklamada Ramazan’ın bolluk ve bereketini hep birlikte yaşamak ve yaşatmak için ‘Koli Koli Mutluluk’’ diyerek yola çıktıklarını belirten “LÖSEV” yetkilileri vakfa kayıtlı olan lösemi ve kanser hastalarının ve ailelerinin Ramazan Ayı boyunca temel ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediklerini ifade ettiler. Vakıf tarafından yapılan açıklamanın tam metni ise şöyle;

“LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Türkiye genelinde sayıları 70.000 ’in üzerinde Lösemi ve Kanser tedavisi gören çocuklarımız ile ailelerine tamamen ücretsiz tedavi, eğitim ve konaklama hizmetleri veren bir sivil toplum kuruluşudur.

LÖSEV olarak Kanser ve Lösemideki tedavi başarımızı arttırmak ve toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla Sevgi, İyilik ve Umutla 25 yıldır Mücadele etmeye devam ediyoruz.

Beslenme ve hijyen koşullarının çok önemli olduğu tedavi sürecinde, hastalarımızın yaşadıkları sorunları bütüncül bir yaklaşımla ele alarak çözüm üreten sürdürülebilir projelerimizle ihtiyaçlarına kaynak sağlıyoruz.

Bu maksatla, Ramazan’ın bolluk ve bereketini hep birlikte yaşamak ve yaşatmak için ‘Koli Koli Mutluluk’’ diyerek çıktığımız yolda, kampanyamıza desteklerinizle Vakfımıza kayıtlı Lösemi ve Kanser Hastası Çocuk ve yetişkin kanser hastaları ve ailelerinin temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefliyoruz.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , , , , ,
FY Ajans