Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

PİZZA BRASSİ TAM İSTEDİĞİN GİBİ !

19 Ekim 2021 - 787 kez okunmuş
Ana Sayfa » Sektör Haberleri»PİZZA BRASSİ TAM İSTEDİĞİN GİBİ !
PİZZA BRASSİ TAM İSTEDİĞİN GİBİ !

Pizza Brassi “Tam istediğin gibi” sloganı ile sektöre iddialı giriş yaptı. Turgut Özal Bulvarı üzerinde faaliyete başlayan Pizza Brassi kısa sürede tercih edilen lezzetlerden oldu. Henüz faaliyete geçeli bir yıl olmasına rağmen özelikle sipariş verilen yemek sitelerinde üzerinde yüksek puanlama aldı.

Hanifi Aktaş/İş’te LifeAdana

Pizza Brassi  hizmet ve yeme içme sektöründe deneyimli bir grup iş insanının bir araya gelerek hayata geçirdikleri bir girişim. Bu gün sadece Adana’da değil Türkiye’de de bilinirliği yüksek bir marka olan Kifidis Büyüksaat  Kebapçısı’nın işletmecilerinin girişimiyle kuruldu.

Bundan sonra da farklı markalarla bu girişim yatırımları yeme içme sektöründe devam edeceklerini belirten iştirakçilerden Bora Efeoğlu “Sloganımızdan da anlaşılacağı gibi ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimizin damak zevklerine ve taleplerine uygun olarak tam istedikleri gibi sunma gayretindeyiz. Müşterilerimizden aldığımız düzenli geri bildirimleri sürekli gözden geçiriyor ve stratejimizi, ürün ve hizmetlerimizi buna göre şekillendiriyoruz. Öncelikli amacımız Pizza Brassi’yi  Adanalıların damak zevkine uygun bir marka olarak farklı şubelerle Adana da büyütmek, ardından Türkiye de farklı illerde Francaise vererek ulusal bir marka haline getirmek. Uzun vadede ise Pizza Brassi’yi  dünyaya açmak istiyoruz. Francaise ile ilgili şu an gelen talepler var. Sektörümüz ile ilgi planladığımı bazı noktalar var özelikle onları tam olarak tamamlayınca teklifleri değerlendireceğiz. ” dedi.

Tadından bahsettirecek bir lezzet üzerinde çalışıyoruz.


Bora Efeoğlu, “Pizzanın onlarca çeşidini saymak mümkün. Özellikle tercih edilen bazı lezzetler vardır. Biz bütün çeşitlerimizde iddialıyız. Adana yöresini yansıtacak ve sadece bize ait olan bir lezzet üzerinde çalışıyoruz. Şu ana kadar tattırdığımız kişilerden olumlu geri dönüşler aldık. Çok yakında müşterilerimizin beğenisine sunacağız. Yaptığımız pizzaların hamuru kendimize ait özel aromalar ile tatlandırıyoruz. Özellikle içinde ne olduğunuz soranlar oluyor. Bu şirketimizin özel sırrı. Kullandığımız bütün ürünleri tek tek seçiyoruz. % 100 sağlık ve % 100 hijyen prensibi ile imalat yapıyoruz. Tüm bu lezzetler, müşterilerimizin damak zevkine hitap ederek ‘tam istediğin gibi’ diyerek başladığımız tüm bu lezzetleri müşterilerimizin damak zevkine hitap ederek geliştirmeye devam edeceğiz.”şeklinde konuştu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans