Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1571 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Pınar Tente olduğu her yere değer katıyor

29 Eylül 2021 - 845 kez okunmuş
Ana Sayfa » Sektör Haberleri»Pınar Tente olduğu her yere değer katıyor
Pınar Tente olduğu her yere değer katıyor

Pergola tente, Bioclimatic Sistem gibi güneşlik ve gölgelik üretiminin Türkiye’deki köklü markası Pınar Tente, dairelerden ofislere, şantiyelerden yazlıklara bulunduğu her mekâna değer katıyor. Pınar Tente Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Delice, sektörde 20 yılı geride bıraktıklarını belirterek, “Daima kalite, zamanında teslimle anılıyor olmaktan mutluyuz” dedi.

Filiz Yıldırıcı/İş’te Life Adana

Adana’da 1991 yılında kurulan Pınar Tente, Türkiye’nin dört bir yanına üretim yapıyor. Pergola tente, raylı tente, şemsiye, çadır, branda, güneşlik ve gölgelik sistemleri üretimi gerçekleştiren Pınar Tente’nin yaklaşık 50 kişilik bir ekiple sektörde olduğuna dikkat çeken Yusuf Delice, “3 bin 500 metrekare alanda gerçekleştirdiğimiz üretimle sektörün süper liginde yer alan şirketler arasındayız. Kullandığımız ürünlerde ve işçiliğimizde kaliteden asla ödün vermiyoruz. Esnek bir üretim anlayışımız var. Müşterinin talebine göre konfeksiyoncu değil, terzi gibi davranıyoruz. Kaliteyi ekonomik fiyatlarla müşteriye ürünü tam zamanında sunuyor ve işimizin arkasında duruyoruz. Biz tente üretip, satmak için yola çıkmıştık, ancak bugün geriye dönüp baktığımızda bir hayli yol alıp sektörün liderleri arasına girdiğimizi görüyoruz. Bunda en büyük etken müşteri talepleri doğrultusunda, kaliteden ödün vermeden sektördeki gelişmeleri takip etmek ve buna ayak uydurmanın olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir, yeni alanlarda kullanılabilecek yeni ürünler üreterek sektörde ilkleri yaratmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Depo, hangar, inşaat çadırı olarak da adlandırılan şantiye çadırı üretimi ve montajının daşirketin asıl faaliyet alanları arasında yer aldığını belirten Delice, “ürün gruplarımız arasında en çok öne çıkan ve talep gören ürünümüz pergola tente, özellikle cafe, restoran ve oteller tarafından tercih edilen bir ürünümüz olup yurt içinden ve yurt dışından oldukça fazla talep görmektedir. Bunun yanında katlanır cam sistemleri ve giyotin cam ürünümüzü talep edilen ölçülerde üreterek bayi ağımız vasıtasıyla tüketicilerin beğenisine sunuyoruz”.  Ürün çeşitleri arasında katlanır tente, pergola tente, raylı tente, çift açılır tente, otomatik tente, PNR Bio, Rolling roof, wintent, kasetli tente, mafsallı tente, alüminyum tente, tente kolu, şantiye çadırları, zip perde, giyotin cam, gölgelik-güneşlik tente ve yarasa tentenin yer aldığını sözlerine ekledi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans