Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Oranlı İmza Günü’nde Okurlarıyla Buluştu

15 Kasım 2023 - 191 kez okunmuş
Ana Sayfa » Kültür Sanat»Oranlı İmza Günü’nde Okurlarıyla Buluştu
Oranlı İmza Günü’nde Okurlarıyla Buluştu

İletişimci ve yazar Çetin Oranlı, altıncı kitabı “Her Mevsim Baharı Yaşayan Şehir Adana”nın imza günü için okurlarıyla buluştu.

İş’te Life Adana/Hanifi Aktaş

İletişimci ve yazar Dr.Çetin Oranlı, yeni kitabı “Her Mevsim Baharı Yaşayan Şehir Adana”nın imza günü için Reşatbey’de bulunan bir kitapçıda okuyucularıyla buluştu. Burada kitaplarını imzalayan Oranlı, okurlarıyla da kitapları ile ilgili sohbet etti.

Altıncı kitabı olan “Her Mevsim Baharı Yaşayan Şehir Adana”nın kendisinin ilk şehir kitabı olduğunu belirten Oranlı, “Bu özel bir yeri olan kitap. Aslında farklı düşüncelerden evrilerek okurlara ulaştı. Adana’nın renkli dokusunu, bereketli topraklarını, coğrafyasını, tarihi kimliğini yansıtmaya çalıştık. Dolayısıyla şehir kitapları arasında yerini aldı. Şehir kitapları, bir nevi o bölge için tarihsel hafıza niteliğinde. Umarım yararlı olur” dedi.

Oranlı 2 Aralık’ta Ankara Kitap Fuarı’nda

İş’te Life Adana’ya açıklamada bulunan Oranlı şunları ifade etti: “İmza günümüz güzel başladı. Dostlarımız yoğun ilgi gösterdi. Tüm kitap dostlarına teşekkür ediyorum. Sonraki imza günümüz 2 Aralık’ta Ankara Kitap Fuarı’nda olacak. Ankara kitap Fuarı ile bu seneyi kapatmış olacağız. Ocak Ayı’nda ise Adana Kitap Fuarı’nda yine okurlarımızla buluşacağız. Geçtiğimiz aylarda yoğun imza günlerimiz oldu. Sırasıyla Konya, Mersin ve kayseri kitap fuarlarına katıldım. Oradaki fuar ve katılım da oldukça güzeldi. Herkese teşekkür ediyorum.”

Dr. Çetin Oranlı kimdir?

1974 yılında Ordu’nun Kumru ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kumru’da tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun oldu. Daha sonra aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Anabilim Dalı’nda yüksek lisansını yaptı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans