Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1571 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

MÜSİAD Geleneksel Bahar Pikniği Gerçekleştirildi

29 Nisan 2019 - 637 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»MÜSİAD Geleneksel Bahar Pikniği Gerçekleştirildi
MÜSİAD Geleneksel Bahar Pikniği Gerçekleştirildi

MÜSİAD Adana’nın her yıl gerçekleştirdiği piknik, iş dünyası temsilcilerini, ailelerini ve şehir yöneticilerini bir araya getirdi.  Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı ve Abdullah Doğru’nun da katıldığı piknik etkinliğinde büyükler Adana ve ekonomiyi konuşurken çocuklar doyasıya eğlendi.

MÜSİAD Adana Başkanı Burhan Kavak, her yıl gerçekleştirilen piknik organizasyonunun üyelerin kaynaşmasının yanı sıra yeni projeler, ortaklıklar ve yeni iş fikirlerinin konuşulmasına platform sağladığını söyledi. MÜSİAD Adana üyelerinin çok farklı sektörlerde katma değer yaratan, ihracat gerçekleştiren şirket yöneticileri olduğuna dikkat çeken Kavak, “Baharı Adana’nın güzellikleriyle karşılıyoruz. Eş ve çocuklarımız birbirleriyle tanışıyor, kaynaşıyor. Bizler de şehrimizin, ülkemizin gelişmesine katkı sağlayacak iş ve projeleri konuşuyoruz” dedi.

Renkli görüntülere sahne olan piknikte, çocuklar uçurtma, çuval yarışı, dut yeme, halat çekme gibi etkinliklerle eğlenirken, büyükler tercihlerini voleybol ve yürüyüş parkuruyla değerlendirdi. Milletvekili Tamer Dağlı’nın voleybol performansı pikniğe katılanlardan tam not aldı.

Çatalan HES İşletme Müdürlüğü sosyal alanında gerçekleştirilen piknik organizasyonuna Çukurova Kaymakamı Osman Sarı, Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, SGK İl Müdürü Bilal Canbolat, İlbank Bölge Müdürü Muzaffer Akgüner, TUİK Adana Bölge Müdürü Orhan Deha Dede, Çatalan HES İşletme Müdürü Enis Öztoprak, MÜSİAD Adana Üyeleri ve çok sayıda iş insanı katıldı.

İş’te Life Adana

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans