Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1571 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

MÜSİAD Adana’dan İhracat Atağı

30 Temmuz 2018 - 944 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi Gündemi»MÜSİAD Adana’dan İhracat Atağı
MÜSİAD Adana’dan İhracat Atağı
MÜSİAD Adana’dan İhracat Atağı

MÜSİAD Adana Katar ve Gana’dan gelen iş insanlarını ağırladı. Gıdadan enerjiye kadar birçok şirketle görüşme yapan iş insanları Adana’dan ithalatın kapısını araladı.

MÜSİAD Adana Başkanı Burhan Kavak, şehir ekonomisinin ihracatı artırmakla büyüyebileceğini belirterek, “MÜSİAD referansı ile şehrimizi ziyaret eden iş insanlarını şirketlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Yabancı konuklarımızın taleplerini öncelikle üyelerimizden temin ediyor bu vesile ile şehrimizin dış ticaretine katkı sağlıyoruz” dedi.

YABANCI KONUK AĞIRLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Hafta başında alım gücü yüksek ülke Katar’dan ve Afrika’nın önemli ülkesi Gana’dan gelen iş insanlarını ağırladıklarını belirten Kavak, “Kendilerine üyelerimizin işletmelerinde toplantılar yaptırdık. Çok etkilendiler. Üretim gücümüzden, ürünlerimizden, deneyimlerimizden etkilendiler. Görüşmelerin ihracata belki ortak yatırımlara dönüşebileceğini gördük. Bu yönde gelen yabancı yatırımcılarımızı şehrimizin sanayi kuruluşlarıyla, ihracatçı firmalarıyla, yatırımcılarıyla görüştürmeye köprü olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Gana ve Katar’dan gelen heyet Sunar Grup, Bulutlar Kuruyemiş, Sa-su, Ortadoğu Alüminyum, Beta Gıda, Beyaz Kağıt, Anadolu Bal, Özkanlar Baskül ve Göktekin Enerji tesislerinde incelemelerde bulunarak ikili iş görüşmesi yaptı.  

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans