Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

MHP’li Aslan: “Çukurova’nın beklenti ve taleplerini biliyoruz”

20 Aralık 2018 - 1.523 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»MHP’li Aslan: “Çukurova’nın beklenti ve taleplerini biliyoruz”
MHP’li Aslan: “Çukurova’nın beklenti ve taleplerini biliyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova Belediye Başkan A. Adayı İş’te Life Adana dergisini ziyaret etti.
Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Hakan Aslan İş’te Life Adana dergisini ziyaret etti. Mustafa Hakan Aslan ve beraberinde Sarıçam İlçesi Belediye Destek hizmetler birim Müdürü Ertuğrul Işık ve Kaya Life İnşaat Yönetim Kurulu başkanı Harun Kaya eşliğinde gerçekleşen ziyarette Çukurova Halkının beklentileri, sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İş’te Life Adana dergisi imtiyaz sahibi Filiz Yıldırıcı, yaklaşan yerel seçimlerin Adana ve ilçelerinin Kaderini belirleyeceğini, Türkiye’deki birçok ile nazaran Adana ve Adanalının yerel seçimlerden ve başkan adaylarından birçok konuya çözüm beklediklerini dile getirdi. Bu anlamda belediyecilikten gelen isimlerin her zaman büyük avantaj olduğunu ve halkın isteklerinin net olarak bilinmesinin taleplere doğru öneriler ve çözümler getireceğini vurguladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Hakan Aslan 25 yıldır belediyecilik yaptığını ve çalışmaları boyunca Adana halkının taleplerini ötekileştirmeden öncelikte tuttuklarını dile getirdi.
Genel seçimler olduğu kadar yerel seçimler de oldukça önemli.
Partimizin ve genel başkanımızın teveccühü doğrultusunda bize bu görevin verilmesi durumunda biz Çukurova’nın değil Çukurovalının başkanlığına adayız. Çukurova halkının tüm beklentilerine vakıfız. Hane hane anket çalışmaları yapıldı ve halkın beklentileri teker teker not edildi. Beklentiler sadece notta kalmayacak yerine getirilirken mevcut sorunlar hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılacaktır. Bizler aday adaylığımız süresince beklentileri, talepleri, önerileri teker teker kayıt ederek yapacaklarımızı şimdiden belirmeye başladık. Ülkemiz ilimiz ve ilçemiz için en hayırlısını temenni ediyoruz.
Sarıçam İlçesi Belediye Destek Hizmetler Birim Müdürü Ertuğrul Işık Belediyenin her birimi olarak Sarıçam’da sorun odaklı değil çözüm odaklı çalıştıklarını ve aynı bilincin ve çalışma şevkinin Çukurova için de gerekli olduğunu dile getirdi.
Kaya Perde ve Kaya Life İnşaat yönetim kurulu başkanı Harun Kaya, Sarıçam’da yüzlerce konut ürettiklerini ve bu çalışmalar sırasında Sarıçam Belediyesi’nin çözüm odaklı çalışmalar ile işleri kolaylaştırdığını dile getirirken, Otuz yıldır Çukurova ilçesinde işletmelerinin olduğunu ve on binlerce müşteri aracılığı ile beklenti ve talepleri gözlemlediklerini ve dinlediklerini dile getirdi. Aynı talep ve beklentileri teker teker kayıt altına alan Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Hakan Aslan’a bu duyarlılığından dolayı teşekkür ederek çalışmalarında ve süreçte kolaylıklar diledi.
Çukurova için yapılacak olan çalışmaların en iyisinin gündemde olduğu ziyaret güzel temenniler ile sona erdi.

İş’te Life Adana 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans