Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

MHP Yüreğir Teşkilatı’ndan FY Ajans’a Ziyaret

29 Ekim 2021 - 454 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»MHP Yüreğir Teşkilatı’ndan FY Ajans’a Ziyaret
MHP Yüreğir Teşkilatı’ndan FY Ajans’a Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir İlçe Teşkilatı yönetim kurulu, FY Ajans imtiyaz sahibi Filiz Yıldırıcı’yı ziyaret ederek ajans çalışmaları ve ajans bünyesinde yayımlanan İş’te Life Adana Dergisi hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Hanifi Aktaş/ İş’te Life Adana

MHP Yüreğir İlçe Başkanı Tamer Yücel, MHP Yüreğir İlçe Başkanvekili Ahmet Ceylan, MHP Yüreğir İlçe Sekreteri ve İş’te Life Adana Dergisi yayın kurulu üyesi İbrahim Er, FY Ajans imtiyaz sahibi Filiz Yıldırıcı’yı ofisinde ziyaret ederek ajans çalışmaları ve İş’te Life Adana Dergisi hakkında bilgi aldı. Başkan Yücel Yüreğir İlçe Teşkilatı olarak yürüttükleri faaliyet ve politikalar hakkında Yıldırıcı’ya bilgi verirken, partinin içerisinde her kademede iletişimi güçlü tutarak enerjilerini halkın sorunlarına ayırdıklarını, halktan gelen istek ve temennileri genel merkeze düzenli olarak aktardıklarını ifade etti. MHP Yüreğir İlçe Sekreteri ve İş’te Life Adana Dergisi yayın kurulu üyesi İbrahim Er de basın yayın kuruluşlarının, halkın haber alma hürriyetini sağlaması noktasında çok önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, İş’te Life Adana Dergisi’nin bölge ekonomisinin sesini duyurmada oldukça başarılı bir çizgi yakaladığını belirtti.

 Ziyaret sonrası MHP Yüreğir İlçe Teşkilatı yönetimine teşekkür eden Yıldırıcı, çalışmaları ve faaliyetlerinde Başkan Yücel ve tüm yönetim kuruluna başarılar diledi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans