Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1559 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Merhaba Sevgili İş’te Life Adana Okurları

03 Şubat 2024 - 90 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yazarlar»Merhaba Sevgili İş’te Life Adana Okurları
Merhaba Sevgili İş’te Life Adana Okurları

Her sayıda olduğu gibi bu sayımızda da Adana bölgesindeki işletmelerin başarı öykülerini ve ekonomiye katkılarını sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Her geçen sayıda büyüyen ailemiz, bu sefer çok özel bir haberi paylaşmanın heyecanını yaşıyor. Dergimiz, bu sayıyla birlikte Basın İlan Kurumu’nun tanıdığı resmi bir dergi olarak yoluna devam edecek. Bu özel statü, siz değerli okurlarımıza daha nitelikli ve güvenilir bir yayın sunma taahhüdümüzü pekiştiriyor.

Bu özel anın ardında yatan sebepleri sizlere aktarmadan önce, dergimizin genel yayın yönetmeni olarak bu muazzam ailenin bir parçası olmaktan dolayı duyduğum kıvanç ve sorumluluğu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu heyecanla bölgenin ekonomi ve politika gündemine yön veren bir dergi olma misyonumuza pes etmeden ilerliyoruz.

Yayın hayatımız boyunca doğal afetlerden, krizlerden ve pandemiden kaynaklanan zorluklarla mücadele ettik. Ancak asla pes etmedik; aksine, üretmeye devam ederek bölge ekonomisi, kültür, sanat ve siyasetine dair misyonumuzu sürdürdük. Tıpkı dergimizde yer verdiğimiz üreten, gelişen ve pes etmek nedir bilmeyen firmalarımız gibi. Tıpkı pes etmek nedir bilmeyenlerin kurduğu 100 yıllık Cumhuriyetimiz gibi.

Peki, bu heyecan ve misyonla hazırladığımız dergimizde sizleri neler bekliyor?

Özel röportajlarımızda, iş dünyasının önde gelen isimleriyle gerçekleştirdiğimiz samimi sohbetlerle sizlere farklı bakış açıları sunuyoruz. Bu sayede, bölgenin ekonomik dinamiklerini daha iyi anlamak ve geleceğe dair doğru stratejiler oluşturmak adına önemli bilgiler elde edeceksiniz.

Yeşil mutabakatın etkilerine dair detaylı analizler ve çevresel sürdürülebilirliğin iş dünyasına etkilerini değerlendiren yazılarımızla, sadece ekonomiye değil, aynı zamanda çevreye ve toplumsal dengelere de duyarlı bir yayın çizgisine vurgu yapıyoruz. Bu kapsamda, çevresel sorumluluğun iş dünyasındaki rolünü ele alan makalelerimizle çözüm odaklı bir perspektif sunuyoruz.

Devlet teşviklerinin iş dünyamıza olan etkilerini irdeleyen makalelerimizle, girişimcilerimize ve iş dünyasına önemli bilgiler sunuyor, bu teşviklerin nasıl daha etkili bir şekilde kullanılabileceğine dair stratejiler geliştirmelerine katkıda bulunuyoruz.

Keyifli okumalar dileriz.

Saygılarımla,

Filiz Yıldırıcı

İş’te Life Adana Dergisi İmtiyaz Sahibi & Genel Yayın Yönetmeni

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans