Dolar : Alış : 13.6667 / Satış : 13.6913
Euro : Alış : 15.4101 / Satış : 15.4378
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana22°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1076 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Merakla Bekleniyordu: “Toros Cadde Projesi Başladı”

15 Kasım 2021 - 81 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Merakla Bekleniyordu: “Toros Cadde Projesi Başladı”
Merakla Bekleniyordu: “Toros Cadde Projesi Başladı”

Yıldırım Uluğ İnşaat ve Mustafa Ökmen İnşaat’ın iştirakleri ile Adana’da kentsel dönüşüme estetik yorumlar katma, yaşanılabilir binalar inşa etme gayesi ile başlayan “Toros Cadde Projesi’ne” eski binaların yıkılması ile başlandı.

Hanifi Aktaş /İş’te Life Adana

Yıldırım Uluğ İnşaat ve Mustafa Ökmen İnşaat’ın, yapımını birlikte üstlendiği “Toros Cadde Projesi’ne”, Toros Mahallesi Koza TV yanında başlandı. Projelerin yapılacağı alanda bulunan eski binalar yoğun güvenlik önlemleri alınarak yıkılmaya başlandı. Yıkım esnasında oluşacak tozlanmayı en az seviyeye indirmek için sulama tankeri ve tazyikli suyun hazır tutulduğu yıkım çalışmaları herhangi bir sorun yaşanmadan gerçekleştirildi.

Yıkım çalışmalarının tamamen sona ermesinin ardından Toros Cadde Projesi 3+1 daire seçenekleri ile iki blok olarak yükselmeye başlayacak. Projede ayrıca bağımsız giriş ile planlanan 6 adet bahçe katı daire planlanırken büyük açık otopark ile otopark sorununa çözüm üretiliyor. Toros Mahallesi’nin merkezinde yükselecek olan proje, konumu ve estetik planlaması ile yoğun talep görüyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans