Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

MEHMET SEZER; “AZİMLİ MÜCADELEMİZ İLE İSTİKRARLI KAZANIMIN ADRESİ EĞİTİM-BİR-SEN’DİR”

11 Ekim 2023 - 170 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»MEHMET SEZER; “AZİMLİ MÜCADELEMİZ İLE İSTİKRARLI KAZANIMIN ADRESİ EĞİTİM-BİR-SEN’DİR”
MEHMET SEZER; “AZİMLİ MÜCADELEMİZ İLE İSTİKRARLI KAZANIMIN ADRESİ EĞİTİM-BİR-SEN’DİR”

Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi tüm Türkiye’deki teşkilatlar içinde Eylül ayının da şampiyonu oldu. Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz 771 yeni üye ile zirveye yerleşen Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi’nin 52. İl Divan Toplantısı’na katılarak Başkan Mehmet Sezer ve ekibini tebrik etti. 

Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz, Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi tarafından düzenlenen Ekim ayı olağan 52. İl Divan Toplantısına katıldı.

Adana Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantıya Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Yavuz’un dışında Adana 1 Nolu Şube Başkanı Mehmet Sezer, 2 Nolu (Üniversite) Şube Başkanı Mehmet Benli, Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Yönetimi, ilçe başkanları ve il divan üyeleri katıldı.

Toplantının başında bir selamlama konuşması yapan Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer 2023-2024 eğitim-öğretim yılının hayırlı olması dileğinde bulundu.

Filistin’de işgalci İsrail’in mazlumlara yönelik soykırımını da kınayan Sezer eğitim çalışanlarının gündemindeki konulara dair düşüncelerini paylaştı.

Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılını üye kazanımları noktasında Eğitim-Bir-Sen teşkilatları içerisinde şampiyon olarak tamamladıklarını hatırlatan Başkan Sezer, 2023-2024 eğitim öğretim yılına da 771 yeni üye kaydı yaparak başladıklarını ve Eylül ayını da Türkiye şampiyonu olarak tamamladıklarını vurgulayarak emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sezer, Eğitim-Bir-Sen Genel Merkezi tarafından bu yıl mesleğe başlayan tüm öğretmenlere takdim edilmek üzere hazırlanan ‘Hoş geldin Öğretmenim’ hediye setinin içeriğiyle ilgili tanıtım da yaptı.

Mehmet Sezer’in ardından Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz da başta 7. Dönem Toplu Sözleşme Döneminde yaşananlar olmak üzere eğitim gündemine dair düşüncelerini paylaştı.

Eğitim-Bir-Sen Adana İl Divan üyelerinin üye kaydındaki başarısını da takdir eden Yavuz bundan sonra da Adana Şubesi’nin aynı başarıyı göstereceğine inandığını söyledi.

Yavuz konuşmasının ardından İl Divan üyelerinin sorularını da yanıtladı.

Eğitim-Bir-Sen ilçe başkanları yaptığı yeni üyelikleri Yavuz’a takdim ederken Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer de Talat Yavuz’a tablo hediye etti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , , , , ,
FY Ajans