Dolar : Alış : 27.1751 / Satış : 27.2240
Euro : Alış : 28.9027 / Satış : 28.9548
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1482 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

KURTULUŞ ROMANLARINA GROSERİ’DE İMZA GÜNLERİ

25 Ekim 2021 - 378 kez okunmuş
Ana Sayfa » Kültür Sanat»KURTULUŞ ROMANLARINA GROSERİ’DE İMZA GÜNLERİ
KURTULUŞ ROMANLARINA  GROSERİ’DE İMZA GÜNLERİ

Yazar Mehmet Uluğtürkan, Mersin Güvenevler ve Adana Türkmenbaşı Groseri mağazalarında okurlarıyla buluştu. Madalyasız ve Kayıp Sancak romanlarını okurları için imzalayan Uluğtürkan, kurtuluş günlerinin 100’üncü yılına hazırlanan Adana ve Mersin’in kahramanlık onurunu sonsuza kadar taşıyacağını söyledi.

Doğan Kitap’tan Madalyasız, İnkılap Kitabevi’nden Kayıp Sancak adlı kurtuluş savaşı romanları bulunan gazeteci Mehmet Uluğtürkan’ın kitapları için Mersin ve Adana Groseri mağazalarında imza günü etkinliği düzenlendi.

Yüzlerce okurun yoğun ilgi gösterdiği imza töreninin Adana ve Mersin’in kurtuluşunun 100’ncü yılı kutlamaları öncesinde anlamlı olduğunu belirten Groseri İcra Kurulu Üyesi Levent Uğurses, “Bize bu güzel vatanı emanet edenlere her zaman şükran duyuyoruz. Bu etkinlikte onları güzel bir etkinlikle anma fırsatı bulduk. Groseri bu bölgenin değerlerine sosyal, kültürel çalışmalarıyla katkı sağlamaya devam edecek” dedi.

Romanlarına gösterilen ilgiden gurur duyduğunu belirten Mehmet Uluğtürkan da Groseri’ye teşekkür ederek, “İmza gününe katılan Çukurovalılar, sadece roman almadılar. Yeni romanlarım için anektodlar, güzel öneriler sundular. Çok mutlu oldum” diye konuştu.

Uluğtürkan’ın imza gününe okurlarların yanı sıra Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Bölge Müdürü Mustafa Keleş, Mersin Ticaret Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, Çukurova Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Azmi Yalçın ve çok sayıda okur katıldı.   

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans