Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1519 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

KÜRSAD ve KADİRLİ GAZETECİLER CEMİYETİ’NDEN ANLAMLI PROJE

16 Haziran 2023 - 130 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»KÜRSAD ve KADİRLİ GAZETECİLER CEMİYETİ’NDEN ANLAMLI PROJE
KÜRSAD ve KADİRLİ GAZETECİLER CEMİYETİ’NDEN ANLAMLI PROJE

Küresel Stratejik Araştırmalar Derneği (KÜRSAD) ve Kadirli Gazeteciler Cemiyeti ortak projesi “BİR GÜLÜŞ YETER” öğrencilere karne hediyesi programı altı okulda gerçekleştirildi. Kırtasiye, çanta ve kıyafetlerden oluşan hediyeler öğrencilere verildi.

Küresel Stratejik Araştırmalar Derneği Başkanı (KÜRSAD) Mustafa Çakar, Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, AA. Kadirli Temsilcisi Menderes Özat, TRT Kadirli muhabiri Hanifi Dörgöz , Özgün Gazetesi sahibi Mehmet Demir, Yeni Kadirli Gazetesi’nden Hüseyin Yılmazer, KÜRSAD üyesi Batuhan Çakar ve okul müdürlerinin katıldığı etkinlik altı okulda gerçekleşti. Halet Çambel İlkokulu, Ali Mümtaz Sayman İlkokulu, İstiklal İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, M. Konaklı İlkokulu ve Kümbet İlkokulu’da yapılan karne hediyesi “BİR GÜLÜŞ YETER” programında öğrenciler hediyeler ve ikramlarla mutlu oldular.
Programda konuşan KÜRSAD Başkanı Mustafa Çakar; ” Kadirlili akademisyenlerden oluşan Küresel Stratejik Araştırmalar Derneği ve Kadirli Gazeteciler Cemiyeti birlikte başlattığımız değerli arkadaşlarımızın katkı verdiği bu ödüllendirme projesiyle bu yıl altı okula ulaşmış bulunuyoruz. Önümüzdeki yıllarda bu projeyi daha genele yayarak tüm okullara ulaşacağız” diye konuştu.
Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya ise, yapılan etkinliklerin öğrencileri çok mutlu ettiğini belirterek ” Öğrencilerimizin, çocuklarımızın bir gülüşü dünyaya değer. Onlar yarınlarımızın teminatıdır. Bu tür sosyal sorumluluk projeleriyle öğrencilerimizin başarılarını alkışlamak, onlara destek olmak istiyoruz. Değerli vatandaşlarımızdan önümüzdeki öğretim yılı başındaki programımıza katkı vermek isteyenler bizlere ulaşsın. Diyoruz ki öğrencilerimizin BİR GÜLÜŞÜ DÜNYAYA DEĞER ” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans