Dolar : Alış : 32.7810 / Satış : 32.8400
Euro : Alış : 35.0464 / Satış : 35.1096
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1584 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Kaya Grup İşletmesi’ne Vali Demirtaş’tan ziyaret

20 Haziran 2019 - 1.336 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Kaya Grup İşletmesi’ne Vali Demirtaş’tan ziyaret
Kaya Grup İşletmesi’ne Vali Demirtaş’tan ziyaret

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana’nın ilk nikelaj sehpa üretimini yapan Kaya Grup bünyesindeki By Fk Paslanmaz Nikelaj Sehpa Fabrikasını ziyaret etti.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, ürettiği katma değer ve yarattığı istihdam olanakları İle Adana’nın en büyük kuruluşlarından olan Kaya Grup’un bünyesinde imalat yapan  By Fk Paslanmaz Nikelaj Sehpa Fabrikasını ziyaret ederek, işletmeci Enes Kaya’dan bilgi aldı. Adana’nın ilk nikelaj sehpa üreticisi olma özelliğini taşıyan fabrikada, nikelaj sehpanın üretimi ve özellikleri hakkında bilgi alan Demirtaş, işletmeci Enes Kaya ve çalışanlarla bir süre sohbet etti.

Sehpaların yalnızca yurt içi pazarı için değil yurt dışı pazarı için de üretildiği bilgisini alan Demirtaş, ihracata ve istihdama katkı sağlayan Kaya Grup bünyesindeki By Fk Nikelaj sehpa fabrikasının çalışanlarına ve Enes Kaya’ya teşekkür etti. Kaya ise Demirtaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ” Adanalı üreticinin her zaman yanında olan ve ziyaretleri ile bizlerin moral motivasyonunu artıran Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. 

İş’te Life Adana/ Hanifi Aktaş

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans