Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

KARATAŞ GENÇLİK MERKEZİ TEMEL ATMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

03 Ağustos 2023 - 213 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»KARATAŞ GENÇLİK MERKEZİ TEMEL ATMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ
KARATAŞ GENÇLİK MERKEZİ TEMEL ATMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

Karataş Gençlik Merkezi projesinin temel atma töreni Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’un ev sahipliğinde, Karataş kaymakamı Selami Alper Özkan, Siyasi parti temsilcileri, Belediye meclis üyeleri, Muhtarlar, STK yöneticileri, eski milli futbolcu Hasan Saş ve Karataşlı gençlerin ve genç sporcuların katılımıyla gerçekleştirildi.

Karataş Gençlik Merkezi hakkında bilgiler aktaran Belediye Başkanı Necip Topuz;

“Gençlik merkezi projesinin bu aşamaya gelmesi için çok emek verildi. Önümüzdeki şubat ayında teslimi planlanan merkezimiz, başkanlık kariyerimdeki en önemli bir projelerden biri olacak,

Karataş’ın 43 mahallesindeki her biri bir birinden değerli gençlerimiz için onların serbest zamanlarını verimli olarak değerlendirmelerine yardımcı olmak, gençleri sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere yönlendirmek, gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla ilçemize kazandırılacak Gençlik Merkezi projemizde; 1 konservatuar, 1 tiyatro ve konferans salonu, 2 adet robotik kodlama laboratuvarı, 2 atölye, 6 derslik, sağlık odası, öğretmen odası, zeka oyunları odası, resim-müzik odası, kafeterya, mescit, soyunma odası ve kütüphane yer almaktadır.

Gençlerimizin kendilerini geliştirebilecekleri, yeni arkadaşlıklar kurabilecekleri ve keyifli zaman geçirebilecekleri bu merkez, Karataş’ımızın gençlik potansiyelini ortaya çıkaracak. Biz, gençlerimizin güçlü ve bilinçli bireyler olarak yetişmelerine olanak sağlayacak bu proje için gururluyuz!her türlü zararlı alışkanlıklardan koruyup gençlerimize hep beraber sahip çıkacağız..

Sözlerime son verirken, başta Sayın Cumhur Başkanımıza, Sayın Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımıza, Cumhur İttifakı Sayın Milletvekillerimize, Adana  Valimize, Karataş Kaymakamımıza, Belediye meclis üyelerimize, belediye çalışanlarımıza, Kalbi yüreği Karataş gençliği için atan, siyasi parti gözetmeksizin törende hazır bulunan halkımız huzurunda teşekkür ediyorum” dedi.

Törenin ardından yapımına başlanan Karataş Gençlik Merkezi inşaatı için kurban kesilip hayırlara vesile olması için dua edildi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans