Dolar : Alış : 31.0047 / Satış : 31.0605
Euro : Alış : 33.5620 / Satış : 33.6225
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1553 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Karacaoğlan Mahallesi ve Darendeliler Cumhur İttifakını Bağrına Bastı

27 Mart 2019 - 728 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Karacaoğlan Mahallesi ve Darendeliler Cumhur İttifakını Bağrına Bastı
Karacaoğlan Mahallesi ve Darendeliler Cumhur İttifakını Bağrına Bastı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Adayı Hüseyin Sözlü ve Cumhur İttifakı Yüreğir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir seçime sayılı günler kala mahalle toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.
Mahalle toplantıları kapsamında Yüreğir’in Karacaoğlan Mahallesi’nde Yüreğir Darendeliler Derneği organizasyonuyla mahalleli ile bir araya gelen Cumhur İttifakı Büyükşehir adayı Hüseyin Sözlü ve Fatih Mehmet Kocaispir Karacaoğlan mahallesi sakinlerinden ve Adana’da yaşayan Darendelilerden destek istedi. Adaylara destek için Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Yüreğir Darendeliler Derneği Başkanı Mustafa Polat ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.
Şehri kalkındırmaktan, yıllardır yapılmayan hizmetleri, hayal dahi edilemeyenleri hayata geçirmekten dolayı bahtiyar olduğunu ifade eden Başkan Sözlü, “Aşağı Seyhan ve Yüreğir’in bütününde bir rehabilite olmadan Adana’yı değiştiremezdik diyerek Karacaoğlan Mahallesi sakinlerinden destek istedi. Sözlü’nün ardından söz alan Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Fatma Güldemet Sarı ise mahalle sakinlerinden seçime sayılı günler kala kararsız seçmenleri ikna etmeleri gerektiğini belirtti. Darendeli hemşehrilerine ise destekleri için teşekkür etti. Tamer Dağlı ise Darendelilerin ticaret erbabı olması sebebiyle ikna kabiliyetlerinin yüksek olduğuna dikkat çekerek,” kararsız seçmenleri ikna etme noktasında Darendeli hemşehrilerimizin tüm maharetlerini sergileyeceğinden şüphem yok” dedi.
Cumhur İttifakı Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ise “Yüreğir çeşitliliği, bu çeşitlilikle kardeşçe yaşamayı, paylaşmayı iyi bilir, Yüreğirli vatanını sever, Darendeliler vatanını sever, milletini sever, bu değerlere sahip çıkanlara da sahip çıkar” dedi. Mahalle toplantısına eşiyle katılan Kocaispir, özellikle kadın seçmenlerden desteklerini istedi.
Konuşmaların ardından adaylar, bakan, milletvekili ve dernek yetkilileri Karacaoğlan Mahalle sakinleriyle fotoğraf çektirip mahallelinin taleplerini dinledi.

Sözlü İş’te Life Adana Dergisi’nin “Seçim Özel” sayısını inceledi

Karacaoğlan Mahallesi sakinlerine yaptığı konuşmanın ardından İş’te Life Adana Dergisi’nin  yeni çıkan 5. sayısını inceledi. Seçime özel olarak hazırlanan sayıyı Sözlü’ye takdim eden derginin imtiyaz sahibi Filiz Yıldırıcı ardından Sözlü ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Yeni sayının hayırlı olmasını temenni ederek Yıldırıcı’ya teşekkür eden Sözlü daha sonra alandan ayrıldı.

 

 

İş’te Life Adana/ Hanifi Aktaş

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans