Dolar : Alış : 32.1311 / Satış : 32.1890
Euro : Alış : 34.8820 / Satış : 34.9449
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1572 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

III.Mersin Çocuk Nörolojisi Sempozyumu’na Axelon Damga Vurdu

28 Ekim 2023 - 424 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»III.Mersin Çocuk Nörolojisi Sempozyumu’na Axelon Damga Vurdu
III.Mersin Çocuk Nörolojisi Sempozyumu’na Axelon Damga Vurdu

Türkiye Çocuk Nörolojisi Derneği tarafından gerçekleştirilen III. Mersin Çocuk Nörolojisi Kış Sempozyumu’nda Axelon Pharma firmasının standı damga vurdu.

İş’te Life Adana/Hanifi Aktaş

Mersin Hilton Otel’de gerçekleştirilen ve 26 Ekim’de başlayıp 28 Ekim’de sona erecek olan III. Mersin Çocuk Nörolojisi Kış Sempozyumu yoğun ilgi ve katılımla sürüyor. Panelin son gününe gelinirken panelin gerçekleştiği Hilton Oteli koridorlarında stant açan ilaç ve takviye gıda firmaları dikkat çekiyor. Özellikle Axelon Pharma firması  takviye gıdaların çeşitliliği ve standın tasarımı ile adeta sempozyuma damga vuruyor.

İş’te Life Adana’ya konuşan Axelon Pharma firması yetkilisi Mahir Atalay, . Sempozyuma ve stantlarına olan ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade etti. Konuşmasına “doktorlarımızın ürünlerimize olan ilgisi oldukça önemli. Hepsiyle tek tek iletişim kurarak ürünlerimizi anlatma fırsatı bulduğumuz için mutluyuz. Biz ürünlerimize güveniyoruz, bu yüzden birebir işin uzmanlarına sunum yapmaktan keyif alıyoruz” diyerek devam eden Atalay, ilgi gösteren herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Çeşitli kurslar, paneller, günlük hayat pratiğine yönelik olgu bazlı sunumlar ve konferanslardan oluşan panel üçüncü gününde de yoğun katılım ve verimlilikle ilerliyor. Sunumlarda söz alan konuşmacıların ve sempozyum başkanı Çetin Okuyaz’ın Cumhuriyet’in 100. Yılı’nı unutmadıkları ve kutlama mesajları ile sunumlarına başladıkları görüldü.

Sempozyum bugün sona eriyor.

Soldan Sağa: Emrah Azizoğu, Uğurcan Atalay, Mahir Atalay

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans