Dolar : Alış : 30.9582 / Satış : 31.0140
Euro : Alış : 33.6051 / Satış : 33.6657
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1553 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

İbrahim Er Yüreğir Meclis Üyeliği için A. Adaylığını Açıkladı

06 Aralık 2023 - 177 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»İbrahim Er Yüreğir Meclis Üyeliği için A. Adaylığını Açıkladı
İbrahim Er Yüreğir Meclis Üyeliği için A. Adaylığını Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir İlçe Sekreteri İbrahim Er, Yüreğir İlçe Meclis Üyeliği’ne Aday Adaylığını açıkladı.

İş’te Life Adana/Hanifi Aktaş

Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir İlçe Sekreteri İbrahim Er, Yüreğir Meclis Üyeliği için aday olduğunu düzenlediği toplantı ile duyurdu. Geniş katılımın görüldüğü toplantı MHP Yüreğir İlçe Binası’nda gerçekleştirildi. MHP Yüreğir İlçe Başkanı Tamer Yücel, parti yöneticileri, birçok STK yönetici ve üyelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaşın katılım gösterdiği toplantı saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kur’an Tilaveti ile başladı. Açılış seremonisinin ardından söz alan Yücel, “başta büyükşehir belediyesi olmak üzere toplam 15 ilçenin tamamına Cumhur İttifakı bayrağını dikeceğimize inancımız tamdır” sözleri ile başladığı konuşmasını “İbrahim Er başkanımıza çıkmış olduğu bu kutlu davada, kutlu yolda şimdiden başarılar diliyorum. Cenab-ı Allah yolunu bahtını açık etsin” temennisi ile tamamladı.

Yücel’in ardından Yüreğir Meclis Üyeliği A. Adayı İbrahim Er’in özgeçmişi okundu. Özgemişin okunmasının ardından söz alan Er şunları söyledi;

“Kıymetli Hazirun; yine bir seçim arifesindeyiz. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimi… Yani; hizmet alan değil, hizmet edecek olan… Seçimden seçime değil, her daim yanınızda olan, cenazenizde gözyaşı düğününüzde halay başı olan, gözünüze değil önünüze ışık tutacak olan, mazeret üreten değil, çözüm ve proje üretecek olan, sizin menfaatinizi kendi menfaatinden üstün tutacak olan, egosu, kibri olmayan, üst perdeden konuşmayan, hülasa Allah korkusu olan yönetici ve temsilciler seçeceksiniz.

Bu değerlerin, bu meziyetlerin kimde ve kimlerde olduğunu artık günümüz teşkilat yöneticileri ve özellikle bu nadide topluluk çok iyi biliyor.

Bu bağlamda bu güzide topluluğun; öncelikle kendisini, Tamer Yücel Başkanlığı’nda etkili ve başarılı çalışmalar yapan MHP Yüreğir İlçe Teşkilatımı, KAÇEP Başkanı ve yönetimini, Selim Anlı Başkanımın önderliğinde Yüreğir Ülkü Ocakları Başkanlığını ve ülkemizde ezanın susmaması, bayrağın gönderden inmemesi, Misak-Milli sınırlarımızın korunması için gece gündüz demeden cansiperane bir şekilde çalışan, mücadele eden gerektiğinde şahadet şerbetini içen vatansever güvenlik güçlerimiz ve ülkücü kadroları çok güçlü bir şekilde alkışlamanızı istirham ediyorum”

“Cenazenizde gözyaşı, toyunuzda halay başı olmayacaksam…”

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Er, “Meclis üyeliği bana nasip olduğunda, teşkilatıma ve size mahcup olacaksam, cenazenizde gözyaşı, toyunuzda halay başı olmayacaksam ve sofranıza bağdaş kurup oturmayacaksam bu görev bana nasip olmasın…” sözleri ile konuşmasını noktaladı.

Konuşmaların ardından aday adaylık süreci atılan imzalarla resmiyete döküldü. İmza töreni sonrası toplantıya katılan vatandaşların soruları ve önerileri dinlenerek cevaplandı. Toplantıda söz alan tüm vatandaşların İbrahim Er’e güvendiklerini ve tam destek verdiklerini ifade ettikleri görüldü. Toplantı sonrasında herkesle tek tek vedalaşan Er, gösterilen ilgi ve verilen destekten memnun olduğunu ifade etti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans