Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Hukukun Güler Yüzü N&F Hukuk ve Danışmanlık Ofisi Açıldı

25 Ekim 2021 - 312 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Hukukun Güler Yüzü N&F Hukuk ve Danışmanlık Ofisi Açıldı
Hukukun Güler Yüzü N&F Hukuk ve Danışmanlık Ofisi Açıldı

Avukat Fatma Er ve Avukat Nida Portakalkökü’nün birlikte açtıkları N&F Hukuk ve Danışmanlık Ofisi hukuk ve iş dünyasından çok sayıda ziyaretçinin katılımı ile açılış yaptı.

Hanifi Aktaş/İş’te Life Adana

Avukat Fatma Er ve Avukat Nida Portakalkökü’nün ortaklığıyla açılan N&F Hukuk ve Danışmanlık Ofisi, Reşatbey Mahallesi Günep Panorama İş Merkezi’nde geniş katılımla açılış yaptı. Hukuk ve iş dünyasından önemli isimlerin buluştuğu açılış sonrasında Er ve Portakalkökü konuklarına teşekkür ederek ofisin açılışını gerçekleştirdi.

Aile hukuku kapsamında boşanma, velayet, nafaka, mal paylaşımı, koruyucu ve önleyici koruma tedbirleri konuları başta olmak üzere Ticaret Hukuku, İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Tazmimat Hukuku, Medeni Hukuk ve Miras Hukuku alanlarında hizmet veren N&F Hukuk ve Danışmanlık bürosu dinamik ve genç avukatlarıyla Adanalıların tüm hukuki problemlerini çözme noktasında iddialı.

Açılış sonrasında İş’te Life Adana Dergisi’ne ortak demeç veren N&F Hukuk ve Danışmanlık Ofisi avukatları Fatma Er ve Nida Portakalkökü, hukuki danışmanlığın önemini şu sözlerle ifade etti;
“Bilindiği üzere hukuki konular uzmanlık gerektirdiği için yeterli bilgi birikimine sahip olmadan hareket etmek, hak kayıplarına sebep olabilir. Bu yüzden zaman, emek ve maddi kayba uğramamak için hukuki sorunlarda alanında uzman avukattan destek almak süreç için çok faydalı olacağını düşünüyoruz.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans