Dolar : Alış : 17.9366 / Satış : 17.9689
Euro : Alış : 18.4687 / Satış : 18.5020
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1263 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Hatipoğlu Ailesi’nden Cumhur İttifakı’na destek yemeği

02 Mart 2019 - 1.094 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Hatipoğlu Ailesi’nden Cumhur İttifakı’na destek yemeği
Hatipoğlu Ailesi’nden Cumhur İttifakı’na destek yemeği

Adana’nın önde gelen iş insanlarından ve Ak Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi Adayı Erdal Hatipoğlu Çukurova Tüyap Fuar alanında Cumhur İttifakı’na destek yemeğe verdi.

Hatipoğlu ailesinin Çukurova Tüyap Fuar alanında Cumhur İttifakı’na verdiği destek yemeğine Ak Parti sözcüsü Ömer Çelik, Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı, Abdullah Doğru, Şükrü Erdinç, Ahmet Zenbilci, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Hüseyin Sözlü, Cumhur İttifakı Seyhan Adayı Fikret Yeni, Cumhur ittifakı Çukurova Belediyesi adayı Yusuf Baş, Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Bilal Uludağ, AkParti İl Başkanı Şerif Güler, MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, birçok sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Hatipoğlu ailesi ve çok sayıda Adanalı vatandaş katılım gösterdi.

Açılış konuşmasını Hatipoğlu ailesi adına Seyhan Belediye Meclis Üyesi Adayı Erdal Hatipoğlu yaptı. Hatipoğlu konuşmasına tüm katılımcılara teşekkür ederek başladı. Otuz yıldır eğitimin 26 ayrı alanında hizmet verdiklerini belirten Hatipoğlu, “Hatipoğlu ailesi olarak Cumhur ittifakına inanıyoruz, önümüzdeki seçimlerden büyük bir oy farkı ile galip çıkıp, zaferi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a armağan edeceğiz” dedi.

“Parolamız Gönül Belediyeciliği”
Erdal Hatipoğlu’nun ardından söz alan Cumhur İttifakı Seyhan Belediyesi Başkan Adayı Fikret Yeni, Hatipoğlu ailesinin yalnızca işlerini iyi yapmakla kalmadıklarını gönülleri de fethetmekte oldukça başarılı olduklarını vurgulayarak konuşmasına başladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “gönül belediyeciliği” anlayışını Seyhan’da sürdüreceklerini belirten Yeni, “teveccühlerinden dolayı genel başkanımız ve aynı zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve benden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ağabeyim Ömer Çelik’e teşekkür ediyorum” dedi.

“Gizlisi ve saklısı olmayan bir ittifakız”
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir adayı Hüseyin Sözlü Hatipoğlu ailesi ve Adanalı hemşehrileri ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladığı konuşmasından öne çıkanlar ise şöyle;
“Aylardır seçim çalışmaları için sahadayım. Belediye başkanı olarak da 5 yıldır karşınızdayım. Belediyeler yaşayan bir organizma gibidir. Sürekli olarak yeni ihtiyaçlar çıkar ortaya. Biz başkanlığımız süresince bu ihtiyaçlara cevap vermeye çalıştık. Elbetteki eksiklerimiz olabilir. Ama Seyhan Nehri üzerinde 4, Ceyhan Nehri üzerinde 1, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde İkizler Köprüsü olmak üzere 6 köprü projemizi hayata geçirdik. 5 köprü projemiz ise yolda.
Hizmette samimiyetimize inandığınızı düşünüyoruz. Biz Cumhur İttifakı olarak gizlisi ve saklısı olmayan şeffaf bir ittifakız. Bu anlamda beka meselesinin iyi anlaşılması lazım. İçeride ve dışarıda şer odaklarıyla yürütülen terör ittifaklarına Adanalı gerekli cevabı sandıkta verecektir. Terörle mücadelede devletimizin elini güçlendirmeye var mıyız?

“Bizim yaşadıklarımızı yaşayan başka ülkeler uçuruma yuvarlandı”
Son olarak Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik Adana ve Türkiye gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Çelik’in konuşması şöyle;
“Bizim yaşadığımız sıkıntıların benzerini yaşayan devletlere bakın. Bir kısmı uçuruma yuvarlandı. Biz ayakta durduk, ekonomimizi büyüttük, bunu iyi düşünmek gerek. Bunu nasıl başardık? Bunu sizlerin desteği ile başardık. Unutmayın, Türkiye’de her seçim Türkiye’nin geleceği hakkında vereceği bir karardır. Seçimlerde muhakkak sandığa gitmeliyiz. Çevremizi, adaylarımıza vermeye ikna etmeliyiz. Dünya sadece ülkelerin ekonomisine bakmaz, vatandaşın desteğine, sandığa gitme oranına bakar. Bizler “yeter karar milletindir” düsturuyla yürümeye, ekonomimizi güçlü kılmaya devam ediyoruz.
“Karşımızdakilerin bu memlekete vereceği bir şey yok”
Karşımızdakilerin bu memlekete vereceği bir şey yok. Onlar sadece bize engel olmak için yola çıkmışlar. İnsanımız için herhangi bir projeleri yok. Bugün bizi eleştiren, seçimi kaybetmemiz için algı oluşturma çabasında olan bir takım yabancı odaklar, 31 Mart’ta seçimi kazandığımızda göreceksiniz ilk onlar kapımızı çalacaklar yatırım yapmak için.
Ömer Çelik’in konuşmasının ardından yenilen yemekle toplantı sona erdi.

İş’te Life Adana/ Hanifi Aktaş

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans