Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Halis Bayrak, AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı

27 Nisan 2018 - 954 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Halis Bayrak, AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı
Halis Bayrak, AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı

AK Parti Adana İl Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Dr. Halis Bayrak, 27. Dönem Genel Seçimi için AK Parti Adana Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

AK Parti Adana İl Başkanlığı’nda aday adaylığı başvurusunu yapan Dr. Halis Bayrak, “Mevcut sistemin yetersizliği, yavaşlığı, hızlı atılması gereken adımları atmamıza izin vermiyor. Bölgemizde yaşanan tarihi olaylar artık bu yavaşlığı affetmez” diye konuştu.

Mevcut sistemden, bir an önce yeni yönetim sistemine geçilmesi gerekliliği karşısında 24 Haziran erken seçimi kararı alındığını ifade eden Bayrak, şöyle devam etti:

“Partimiz dava partisidir. Bizim davamız millet, bizim davamız Türkiye’dir. Milletimizden başka bir güç tanımadık bugüne kadar. AK Parti demek Türkiye demek, ben değil biz demektir. Milletimiz için, Türkiye için, davam AK Parti için milletvekilliği aday adaylığımı açıklamaktan gurur duyuyorum. Biz hazırız, AK Parti seçime hazır. Rehavete kapılmayacağız, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Ülkemizin karşı karşıya olduğu tehlikeleri bir bir anlatacağız milletimize. Türkiye için yaptıklarımızı anlatacağız.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans