Dolar : Alış : 27.3767 / Satış : 27.4260
Euro : Alış : 29.0305 / Satış : 29.0828
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1485 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Gündoğdu Kadın Basketbol Kulübü ile EPC Hastanesi işbirliği

11 Ocak 2019 - 1.199 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Gündoğdu Kadın Basketbol Kulübü ile EPC Hastanesi işbirliği
Gündoğdu Kadın Basketbol Kulübü ile EPC Hastanesi işbirliği

Adana’nın Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde oynayan tek takımı olan Gündoğdu Adana Basketbol Kulübü 2018-2019 Resmi Sağlık Sponsoru olarak Özel EPC Hastanesi ile anlaştı.

 Gündoğdu Basketbol Kulübü resmi ajansı Ajans Adonis tarafindan organize edilen imza töreninde, Gündoğdu Adana Basketbol Kulübü ile Özel EPC Hastanesi sağlık sponsorluğu için anlaşmaya vardı.Öel EPC Hastanesi konferans salonunda Basına açık düzenlenen imza törenine Gündoğdu Basketbol Kulübü Başkanı Mehmet Işıkay, Özel EPC Hastanesi Mesul Müdürü İshak Basatemur ve Spor Hekimi Dr. Ercan Atalay ve çok sayıda hastane çalışanı ile Gündoğdu Basketbol Kulübü yöneticileri katıldı. 

İmza töreninde  Hastane Mesul Müdürü Dr. İshak Basatemur kulübe sağlık sponsoru oldukları için ve spora verdikleri destekten dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederken, Gündoğdu Adana Basketbol Kulübü Başkanı Mehmet Işıkay ise “bölgemizin önemli hastanelerinden biri olan Özel EPC Hastanesi’nin kulübümüze vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Ayrıca hastane doktorlarından Ortopedist – Spor Hekimi Dr. Ercan Atalay Kulüp doktoru olarak spora ve sporcuya destek vermekten dolayı memnun olduklarını ifade etti. 

Konuşmaların ardından imzalanan protokolle birlikte toplu hatıra fotoğrafı çekilerek imza töreni sona erdi.

 

İş’te Life Adana/ Hanifi AKTAŞ

 

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans