Dolar : Alış : 18.5397 / Satış : 18.5731
Euro : Alış : 18.1474 / Satış : 18.1801
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1304 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

FY AJANS’tan MÜSİAD üyelerine yüzde 30 indirim

27 Şubat 2019 - 964 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»FY AJANS’tan MÜSİAD üyelerine yüzde 30 indirim
FY AJANS’tan MÜSİAD üyelerine yüzde 30 indirim

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Adana Şubesi haftalık olağan toplantısı dernek binasında gerçekleştirdi. Toplantı sonrasında FY AJANS sahibi Filiz Yıldırıcı ajans çalışmaları hakkında bilgilendirici sunum yaparken, MÜSİAD üyelerine yüzde 30 indirimle hizmet vereceklerini belirtti.
MÜSİAD Adana Şubesi’nin Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde bulunan dernek binasında gerçekleşen haftalık olağan toplantısına dernek üyeleri katılım gösterdi. Dernek gündeminin ve yeni üyelerin katılımının konuşulmasıyla başlayan toplantı, FY AJANS sahibi ve İş’te Life Adana Dergisi imtiyaz sahibi Filiz Yıldırıcı’nın ajans ve dergi çalışmalarını anlattığı sunumu MÜSİAD üyelerine anlatması ile devam etti.

12 yıldır ajans faaliyetlerine devam eden FY Ajans, kurumsal Kimlik oluşturma, Logo tasarımı, açık hava ve TV, Radyo Gazete reklamları, Web Tasarımı ve Sosyal Medya Yönetimi gibi alanlarda iş dünyasına hizmet verdiklerini belirten Yıldırıcı, hizmetlerden MÜSİAD üyelerinin yüzde 30 indirimle yararlanabileceği bilgisini aktardı. Yıldırıcı toplantıyı düzenleyen ve katılan tüm MÜSİAD ailesine teşekkür ederek sunumunu tamamladı.
MÜSİAD Adana Şubesi Başkanı Burhan Kavak, sunumundan dolayı Yıldırıcı’ya teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Toplantı yaklaşan programların ve etkinliklerin planlanması ile sona erdi.

İş’te Life Adana/ Hanifi Aktaş

ş

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans