Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1571 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

EN BAŞARILI İLÇE BELEDİYE BAŞKANI AKİF KEMAL AKAY

19 Temmuz 2023 - 174 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»EN BAŞARILI İLÇE BELEDİYE BAŞKANI AKİF KEMAL AKAY
EN BAŞARILI İLÇE BELEDİYE BAŞKANI AKİF KEMAL AKAY

ALF Araştırma Şirketi’nin yaptığı araştırma, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın Akdeniz Bölgesinin en başarılı ilçe belediye başkanı olduğunu ortaya koydu.

Araştırma şirketi, halkın belediye başkanlarıyla ilgili kanaatlerini saptamaya yönelik olarak coğrafi bölgelere göre gerçekleştirdiği anket çalışmasının Akdeniz Bölgesini kapsayan sonuçlarını açıkladı.

9-14 Temmuz 2023 tarihleri arasında 6 bin 230 kişiyle yüz yüze yapılan araştırmaya göre Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay yüzde 59,3’lük oranla Akdeniz Bölgesinin en başarılı belediye başkanı.

Araştırmanın doğrudan vatandaşlarla yüz yüze gerçekleştirilmesinin çok anlamlı ve değerli olduğunu dile getiren Başkan Akay, “Geride kalan dört buçuk yılda sunduğumuz hizmetlerimizin halkımız tarafından takdir edilmiş olması bizim için en büyük gurur ve mutluluk. Tüm çalışanlarımızla yaşam standartlarının her geçen gün arttığı, halkımızın refah düzeyini artırıp, mutlu, huzurlu insanların yaşadığı bir Seyhan için çalışmaya devam edeceğiz. Desteklerinden dolayı tüm halkımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans