Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

EĞİTİM -BİR-SEN GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

07 Ocak 2022 - 330 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»EĞİTİM -BİR-SEN GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
EĞİTİM -BİR-SEN GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü vesilesi ile Adanalı gazetecileri ve sendika üyesi eğitimcileri kahvaltıda buluşturdu.

Hanifi Aktaş/İş’te Life Adana

Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesi ile Öğretmenevi’nde düzenlediği kahvaltı organizasyonuna Eğitim-Bir-Sen üyeleri ve yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda gazeteci katılım gösterdi. Gazeteciler onuruna verilen kahvaltıdan sonra Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer basın açıklamasında bulunarak gündeme dair görüşlerini gazetecilerde paylaştı.

Çalışan gazetecilerin mevcut sorunlarıyla ilgili olduklarını ifade eden Mehmet Sezer, “Eğitim Bir Sen Adana Şubesi olarak tüm gazeteci arkadaşlarımızın sorunlarının takipçisi ve çözümlerin destekçisiyiz” dedi. Devlet memurlarına ve öğretmenlere yapılan son maaş zammını önemli ancak yetersiz gördüğünü söyleyen Sezer, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in Urfa’da bir okul müdürünü herkesin içinde azarlamasını da doğru bulmadığını belirterek “keşke herkesin içinde bu tutumu sergilemek yerine ilgilileri daha uygun bir yerde ve baş başa uyarsaydı” dedi.

Basın açıklaması sonrası katılım gösteren tüm gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Gününü kutladığını ifade eden Sezer, tüm katılımcılara teşekkür ederek sözlerini noktaladı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans