Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1571 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

EĞİTİM-BİR-SEN ADANA’NIN BAHAR ŞENLİĞİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

30 Mayıs 2022 - 399 kez okunmuş
Ana Sayfa » Etkinlikler»EĞİTİM-BİR-SEN ADANA’NIN BAHAR ŞENLİĞİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
EĞİTİM-BİR-SEN ADANA’NIN BAHAR ŞENLİĞİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi’nin üyeleri ve aileleri için ilk kez düzenlediği ve yüzlerce kişinin katıldığı Bahar Şenliği’nde konuşan Başkan Mehmet Sezer; “Daha önce sosyal ve kültürel etkinliklerde bir arada olduğumuz büyük ailemiz ile ilk kez düzenlediğimiz Bahar Şenliği’nde buluşmak büyük bir onur” dedi.

Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi’nin düzenlediği Bahar Şenliği’nde katılımcılar aileleriyle birlikte güzel bir gün geçirmenin huzurunu yaşadı.

Yüreğir Belediyesi, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kızılay ve Türk Hava Kurumu’nun da katkı sağladığı etkinlik Yüreğir Millet Bahçesi’nde yapıldı.

Şenliğin açılış konuşmasını yapan Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer,ilk kez düzenledikleri etkinliğin amacına ulaştığını vurgulayarak Bahar Şenliği’ni geleneksel hale getirmek istediklerini söyledi.

Sezer; “Bugün büyük ailemiz için çok özel bir gün. Adana’nın yazı selamlayan bu muhteşem havasında sizlerle bir arada olmak çok güzel bir duygu. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Eğitim-Bir-Sen üyeleri ve ailelerine özel düzenlenen Bahar Şenliği’nin gerçekleştirilmesinde destek veren başta Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir ve ekibiyle diğer tüm kurumlara teşekkür eden Mehmet Sezer konuşmasında; “Sendikacılık sadece üye toplamak, üyelerin maddi çıkarlarına yönelik çalışmalar yapmak değildir. Sendikacılık bir bütün olarak sosyal ve kültürel etkinliklerle bir araya gelip aile olma bilincine ulaşmaktır. Büyük ailemizin her bir ferdi bizim için çok kıymetlidir. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Mehter takımı, Hacivat-Karagöz, model uçak ve roket gösterisi,  geleneksel çocuk oyunları, güneş ve uzay gözlemi, yarışmalar, yüz boyama, ebru sanatı ve sportif etkinliklerin ücretsiz olarak sunulduğu Bahar Şenliği’nde katılımcılara çeşitli ikramda da bulunuldu.

Bahar Şenliği’ne Eğitim-Bir-Sen Adana Şube yönetimi, Yüreğir Kültür İşleri Müdürü Osman Nuri Ünsal, Adana İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Sert, Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelik, çeşitli kurum ve kuruluşların yöneticileri ile Eğitim-Bir-Sen üyeleri ve aileleri katıldı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , ,
FY Ajans