Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Cumhur İttifakı Ceyhan ve Kozan seçim irtibat büroları açıldı

18 Şubat 2019 - 876 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Cumhur İttifakı Ceyhan ve Kozan seçim irtibat büroları açıldı
Cumhur İttifakı Ceyhan ve Kozan seçim irtibat büroları açıldı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü Kozan’da büyükşehir yasasından şikayetçi olan mevcut ilçe belediye başkanını eleştirirken Ceyhan’da hizmetlerin artarak devamı için hemşerilerinden Cumhur İttifakı’na destek istedi.

“KOZAN’A KURBAN OLMAYA ADAYIM”

Cumhur İttifakı Ceyhan ve Kozan Seçim İrtibat Büroları geniş katılımla miting havasında açıldı. Açılışlara MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin Canlı, ilçe belediye başkanları ve Cumhur İttifakı Adayları ile birlikte çok sayıda vatandaş katılım sağladı. Kozan Seçim İrtibat Bürosu’nun açılış töreni mehteran takımının gösteriminin ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlarken, Cumhur İttifakı’nın MHP’li belediye başkan adayı Nihat Atlı’nın konuşmaları ile devam etti. Atlı, konuşmasında “Kalbi kalaylattım, nefsi yendim, Kozanlı hemşerilerime kurban olmak üzere yola çıktım. Öyle güçlü bir kurbanım ki arkamda Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Türk Dünyasının Bilge Lideri Devlet Bahçeli, yirmi yıllık tecrübesiyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü ve her şeyden öte Kozanlı hemşerilerim var” dedi.

“KENDİ BECERİKSİZLİKLERİNİ BÜYÜKŞEHİR YASASI İLE ÖRTÜYORLAR”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü ise Kozan’daki konuşmasında büyükşehir belediye yasasından şikayetçi olduğunu her platformda dile getirerek Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini kendi hizmeti olarak gösteren mevcut ilçe belediye başkanını “Kendi beceriksizliklerini örtmek için büyükşehir yasasından şikayetçi olanlar ilçe belediye başkanlarına yeterince imkan tanımıyorsak niye tekrar aday oluyorlar?” sözleriyle eleştirdi ve önümüzdeki beş yılda Kozan’ın eksik kalan tüm hizmetlerinin tamamlanacağının müjdesini verdi.

CEYHANLILARI EL ELE SELAMLADILAR

Cumhur İttifakı heyeti buradaki açılışın ardından Ceyhan Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirmek üzere yola çıktı. Yol üzeri kendilerini bekleyen Başören Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen heyete, mahalle sakinleri tam destek verdiklerini ifade ettiler. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, Ceyhan Seçim İrtibat Bürosu önünde kendilerini bekleyen coşkulu binleri el ele selamladılar.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans