Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1572 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Cumhur İttifakı Adayları Belediye Evleri’ni Ziyaret Etti

14 Şubat 2019 - 660 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Cumhur İttifakı Adayları Belediye Evleri’ni Ziyaret Etti
Cumhur İttifakı Adayları Belediye Evleri’ni Ziyaret Etti

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Cumhur İttifakı Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş ile birlikte Belediye Evleri Mahallesi’nde hemşerileri ile bir araya geldi

ŞEHİT AİLELERİ DE ALANDAYDI

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Cumhur İttifakı Çukurova Belediye Başkanı Yusuf Baş ile birlikte Belediye Evleri Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiler. Mahalle sakinlerinin sevgi tezahüratları arasında alana giren Başkan Sözlü, MHP ve AK Parti Çukurova İlçe Başkanları ve Cumhur İttifakı Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş ile birlikte sahneden hemşerilerini el ele selamladılar. Başkan Sözlü, kendisini sahnede bekleyen 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Gölbaşı’nda bulunan Havacılık Daire Başkanlığı tesislerine düzenlenen bombalı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Yunus Uğur’un babası Ramazan Uğur’un elini öperek hayır duasını aldı.

“ÖNCE HELALLEŞECEĞİZ”

Mahalle sakinlerine hitap eden Cumhur İttifakı Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş, Çukurova’nın sorunlarına hakim olduğunu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte önümüzdeki beş yılda ilçenin düğümlenen tüm problemlerini çözüme kavuşturacaklarını ifade ederken Belediye Evleri Mahallesi’nin kentsel dönüşümle ilgili yaşadığı sıkıntıyı helalleşerek gidereceğini aktardı.

“KARŞIMIZDAKİ İTTİFAK PKK DESTEKLİ”

Baş’ın ardından hemşerilerine hitap eden Adana Büyükşehir Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, “Cumhur İttifakı’nın paydaşları belli AK Parti ve MHP’den oluşuyor. Karşımızdaki ittifak PKK destekli bir ittifak… Adanalılar merttir, doğru! Mert olan Adanalılar, Seyhan’da, Yüreğir’de, Büyükşehir’de PKK’lı eş başkanlara müsaade eder mi?” diye sordu ve Başkan Sözlü’nün sorusuna vatandaşlar ‘hayır’ diye haykırarak yanıt verdiler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans