Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Cumhur Başkanı Erdoğan Adana’da konuştu

11 Mart 2019 - 652 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Cumhur Başkanı Erdoğan Adana’da konuştu
Cumhur Başkanı Erdoğan Adana’da konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstasyon Meydanı’nda düzenlenen Adana mitinginde konuştu.

Adana’da Cumhur İttifakı adaylarının hazır bulunduğu mitingde kalabalık bir kitleye seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan,Büyükşehir ve tüm ilçe belediyeleri için Cumhur ittifakına oy istedi. Cumhur İttifakı’nın geçici ve çıkar amaçlı kurulmadığını belirten Erdoğan, “Cumhur İttifakının temelleri 15 Temmuz gecesi atılmıştır” dedi. Adana’da da 15 Temmuz gecesi darbecilere karşı MHP ile birlikte gerçekleştirilen tepkinin ittifakın temelini oluşturduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında “Değerlerimize saldıranlara göz yummamız mümkün değil. Bu siyaset meselesi değil onur meselesi. 3-5 oy için bunlara göz yumarsak evlatlarımızın bakamayız. AK Parti-MHP hep birlikte bir bütün olacağız, konsolide olacağız. Adana’da 16 belediye ile gümbür gümbür bu seçimde sandıkları patlatıyor muyuz? AK Parti-MHP hep birlikte bir bütün olacağız. Zillet ittifakını çıldırtacağız. 4,5 yıl daha ülkemin başındayım” dedi.

Geçtiğimiz gün Taksim’de yapılan 8 Mart Kadın Yürüyüşünde bir grubun ezanı ıslıklamasını hatırlatan Erdoğan,

“Bu ülkenin her rengine saygılıyız ama bazı değerler var ki bunlara saldıranlara saygı duymamız mümkün değil. Millet, bayrak, ezan, vatan düşmanı kim varsa hepsinin karşısında olmak bizim namus borcumuzdur. Bu mesele siyaset meselesi değildir, onur meselesidir. 3-5 oy için onlara göz yumarsak ecdadımızın yüzüne bakamayız. Bu ezan, bayrak düşmanlarıyla sonuna kadar mücadele edeceğiz. Milletim 31 Mart’ta bunlara hak ettikleri dersi sandıkta verecektir” diye konuştu.

Mitingin sonunda Rize’den getirdiği çayları Adanalılara dağıtan Erdoğan alandan ayrıldı.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans