Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1519 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Çukurova Mobilya ve Dekorasyon Fuarı Açıldı

02 Ekim 2018 - 677 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Çukurova Mobilya ve Dekorasyon Fuarı Açıldı
Çukurova Mobilya ve Dekorasyon Fuarı Açıldı

ADANA’da 11. Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı, düzenlenen törenle açıldı. 

TÜYAP Adana Uluslararası Kongre Merkezi’nde hizmete giren fuarın açılış törenine Adana Vali Vekili Mustafa Yavuz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe ve mobilya sektörü temsilcileri katıldı.

11. Tüyap Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda konuşan Vali Vekili Mustafa Yavuz,  üretimle birlikte ihracatında büyük oranda arttığını ve bunun önümüzdeki dönemde de devam edeceğini söyledi. Fuarda Yavuz’un ardından söz alan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bu sene fuarın geçen senelere nazaran daha derli toplu ve güzel olduğunu ifade ederken, içerisinde bulunduğumuz kriz ortamında mobilya üreticilerinin  birer ekonomi kahramanı olduğunu belirtti. 

Açılış konuşmalarının ardından fuarda yer alan mobilya ve dekorasyon stantlarını gezen kent protokolü, FY Ajans ve İş’te Life Adana standını da ziyaret etti. Fuar 7 Ekim 2018 tarihine kadar ziyaretçilere açık olacak. 

İş’te Life Adana / Hanifi Aktaş

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans