Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1559 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

‘Çukurova İletişim Refleksi’

07 Mart 2024 - 99 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»‘Çukurova İletişim Refleksi’
‘Çukurova İletişim Refleksi’

Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi, konuk edeceği iş insanlarını öğrencileriyle buluşturacak. Sektörünün başarılı iş insanları, 100.9 Radyo Üniversite ve Youtube kanalında yayınlanacak ‘Çukurova İletişim Refleksi’ programında girişimcilik öykülerini ve hedeflerini anlatacak. 

Doğu Akdeniz Bölgesi’nin ilk ve tek ekonomi yayını Refleks Gazetesi ile Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi iş birliğiyle ‘Çukurova İletişim Refleksi’ söyleşi programı gerçekleştirilecek. Bölgenin başarılı iş insanlarının konuk edileceği programa fakülte öğrencileri sorularıyla katkı sunacak.

Bu kapsamda hazırlanan iş birliği protokolü Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muzaffer Sümbül ve Refleks Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Uluğtürkan tarafından imzalandı. ÇÜ İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Sevda Ünal ve Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden’in de hazır bulunduğu protokol imza töreninde konuşan Prof. Dr. Muzaffer Sümbül, “Bölgemizin marka olmuş başarılı şirketlerinin yöneticilerini stüdyomuzda ağırlayacağız. Ekonomi gazeteciliğinin duayen isimleri Mehmet Uluğtürkan ve Esra Özden’in moderatörlüğündeki program öğrencilerimize farklı pencere açacak. Bir taraftan ekonomi gazeteciliğine olan ilgilerini artırırken, farklı sektörlerde yaşanan gelişmeleri öğrenmiş olacaklar. Belki bazı öğrencilerimiz bu kurumların iletişim departmanlarında görev alacak. Belki de aralarında kariyerini girişimci olarak belirleyecekler için tecrübe paylaşım fırsatı olacak” dedi.

Moderatörlüğünü Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Uluğtürkan ile Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden’in dönüşümlü olarak gerçekleştirecekleri ‘Çukurova İletişim Refleksi’ adlı periyodu 15 günde bir olarak planlanan program,100.9 Radyo Üniversiteve ÇÜ İletişim Fakültesi’nin ‘Youtube’ kanalı üzerinden takipçileriyle buluşacak.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans