Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1519 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Çukruva Mobilya ve Dekorasyon Fuarı Devam Ediyor

06 Ekim 2018 - 622 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Çukruva Mobilya ve Dekorasyon Fuarı Devam Ediyor
Çukruva Mobilya ve Dekorasyon Fuarı Devam Ediyor

2 Ekim Salı günü Adanalı’lara kapısını açan 11. Çukurova Mobilya ve Dekorasyon fuarı devam ediyor.

7 Ekim Pazar günü saat 19:00’a kadar devam edecek olan fuarda Adana ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinin yanı sıra Lübnan, İsrail, Irak, Filistin, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, Özbekistan, Libya, Mısır, Kanada, Bahreyn, Sudan, Almanya, Azerbaycan, Tunus, Belçika ve Katar’dan iş insanları da katılım gösterdi. 73 firmanın katılımı ile açılan Fuarda, bölgenin mobilya temsilcileri bir araya geldi. 

Geçen yıllara nazaran katılımcı firmaların ve kuruluşların stant estetiklerine ve sunumlarına daha çok özen göstermesi dikkatlerden kaçmazken, fuar ziyaretçileri de bu durumdan gayet memnun olduklarını belirtti. Yurt içi ve yurt dışından gelen katılımcılar fuar boyunca iş bağlantılarını güçlendirip özelde Çukurova, genelde ise Türkiye Mobilya sektörüne katkı sunmayı amaçlıyor. Bu amaçla fuar alanında bulunan stantlarda gün boyu çeşitli firmaların bir araya gelerek planlama yapıyor.

2-7 Ekim tarihlerinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaretçilerini bekleyen düzenlenen 11. Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı, 10.00 ila 21.00 saatleri arasında ziyaret ediliyor.

İş’te Adana Life / Hanifi Aktaş

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans