Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Burada “Ev’lenilir”

14 Aralık 2018 - 2.119 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Burada “Ev’lenilir”
Burada “Ev’lenilir”

“EV’leniyoruz, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı” birbirinden renkli stantları ile ziyaretçilerini bekliyor

Adana’da 13 Aralık’ta (dün) açılışı yapılan  “EV’leniyoruz, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı” birbirinden renkli stantları ile ziyaretçileri ağırlamaya devam ediyor. 

TÜYAP Kongre ve Fuar alanında gerçekleşen fuara özellikle evlenmeyi düşünen genç çiftlerin ilgisi devam ediyor. Fuarda ağırlıklı olarak düğün sektörüne yönelik stantlar dikkat çekerken, kozmetik, mobilya, seyahat, gıda ve fotoğrafçılık gibi birbirinden farklı sektörlerin renkli stantları da yer aldı. Düğün telaşında olan gençlerin karşısına  fuara özgü indirim ve kampanyalarla çıkan firmalar, genç çiftleri evlendirme noktasında oldukça iddialılar. Düğün öncesi ve sonrası için ihtiyaç duyulan hemen her şeyi fuarda bulmak mümkün.

 Fuarda sizleri birbirinden farklı ve renkli stantlar bekliyor

“EV’leniyoruz, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı’na” gittiğinizde tahmin edebileceğiniz üzere ilk etapta dikkat çeken gelinlik stantları, düğün, nişan ve toplantı organizasyonları yapan şirketler, fotoğrafçılar, mobilyacılar, davetiye basımı yapan matbaacılar, çeyizlik eşya satan stantlar, takı toka stantları ve hatta düğün dansı için kurs veren dans kursları olacaktır. Bunlar bir evlilik fuarından beklenenler, fuar ise bu beklentileri ziyadesiyle karşılıyor. Fakat beklentilerin dışında olan ve görünce şaşıracağınız stantlar da mevcut. Adana Büyükşehir Belediyesi’nin tramvayı andıran kırmızı otobüsünün ve faytonun sergilendiği stant, birçok hastalığa iyi geldiği söylenen işlenmemiş  tuz standı, sağlıklı cilt ve saç için çeşitli sabunların sergilendiği sabun standı, Adana’nın çeşitli musiki cemiyetlerini temsilen musiki standı, sağlıklı içme suyu için farkındalık oluşturma amacıyla kurulan su arıtıcı makine standı ve şifalı bitkiler standı bunlardan birkaçı. 

Tüm renkli stantlarıyla fuar, 16 Aralık Pazar gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.  

İş’te Life Adana/Hanifi Aktaş

Adana Büyükşehir Belediyesi Nostalji Otobüsü

 

Otobüsün içerisinden bir görünüm…

 

Fayton…

 

Sağlık için faydalı bitkisel ilaçlar standı

Evlilik hazırlığı yapan çiftlere özel dans kursları veren bir stant.

 

 

 İçme suyu ile birlikte gelen hastalıklara farkındalık oluşturan bir stant…

 

Sağlık için işlenmemiş tuz standı…

 

Cilt ve saç sağlığı için çeşitli sabunların satıldığı stant…

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans