Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1519 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

BİLAL ULUDAĞ MUHTARLARLA İFTARDA BULUŞTU

26 Nisan 2022 - 300 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»BİLAL ULUDAĞ MUHTARLARLA İFTARDA BULUŞTU
BİLAL ULUDAĞ MUHTARLARLA İFTARDA BULUŞTU

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, kent merkezi ve kırsal mahallelerde görev yapan muhtarlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Sarıçam Belediyesi’nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği mahalle muhtarlarıyla iftar programları devam ediyor. Dün akşam Sarıçam Evliya Çelebi Uygulama Otelinde düzenlenen iftar yemeğine Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, başkan yardımcıları, birim müdürleri, Sarıçam Muhtarlar Birliği Başkanı İsmail Güder, kırsal ve merkezde bulunan mahalle muhtarları ve aileleri katıldı.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ pandemi ile birlikte ara verdikleri iftar organizasyonlarına yeniden başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirttiği konuşmasında, ilçesinde görev yapan muhtarların kendilerinin en yakın çalışma ve yol arkadaşları olduğunu belirtti.

“MUHTARLARIMIZ GÖNÜLLÜ HİZMET ELÇİLERİMİZ”

Muhtarların yapılan çalışmaları vatandaşlara anlatan gönüllü hizmet elçileri olduğunu belirten Başkan Uludağ “Muhtarlarımızı belediyemizin yaptığı hizmetleri vatandaşımıza en doğru ve en yalın şekilde anlatan belediye çalışanlarımızla bütünlük oluşturan, gönüllü hizmet elçilerimiz olarak görüyorum.” dedi. 

“İLÇEMİZİ DAHA GÜZEL GÜNLERE TAŞIYACAĞIZ”

Sarıçam’da kent ve kırsal ayrımı yapmaksızın bugüne kadar muhtarlarla her zaman el ele, kol kola çalıştıklarını belirten Başkan Uludağ sözlerine şöyle devam etti “ Sizlerle gönül bağımız her zaman bir oldu. Sarıçam ilçemizin daha güzel hale gelmesi için hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Ben inanıyorum ki bu birlikteliğimizi her zaman devam ettirerek ilçemizi daha güzel günlere taşıyacağız.” diye konuştu. 

Sarıçam Muhtarlar Birliği Başkanı İsmail Günder’in bir teşekkür konuşması yaptığı iftar yemeği çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans