Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1519 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Bilal Erdoğan’dan Yusuf Baş’a ziyaret

14 Mart 2019 - 770 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Bilal Erdoğan’dan Yusuf Baş’a ziyaret
Bilal Erdoğan’dan Yusuf Baş’a ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Necmettin Bilal Erdoğan Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş’ı ziyaret etti.

Necmettin Bilal Erdoğan, ‘’Sayın Cumhurbaşkanımızın hepinize selamları var. Öz verili çalışmalarınızı yakından takip ediyor. Yüce Rabbim İnşallah, Belediye Başkanı olduğunuzda Adana’ya gelmeyi bizlere nasip etsin. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum’’ dedi. Yusuf BAŞ ise ‘’nazik ziyaretiniz bizlere güç verdi. Hoş geldiniz. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin güvenine layık olacağız. Büyükşehir olmak üzere tüm ilçelerde cumhur İttifakı kazanacak’’ ifadelerini kullandı.

Bir takım temaslar için Adana’da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Necmettin Bilal Erdoğan Cumhur İttifakı’nın Milliyetçi Hareket Partili (MHP) Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş’ı Seçim İrtibat Ofisi’nde ziyaret etti. Ak Parti ve MHP İlçe Başkanları’nın da hazır bulunduğu ziyarette; Erdoğan, seçim çalışmalarında başarı diledi.

YUSUF BAŞ: ‘’BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ’’

Necmettin Bilal Erdoğan’ın ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş “Projelerimizle geliyoruz. Artık Çukurova kardeşliği yaşatan huzur kenti olacak. Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışıp hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Gücümüzün yetmediği durumlarda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğiyle sıkıntılarımızı aşacağız. Hizmetler için artık devletin gücü Çukurova’da olacak. Çukurovalılarla el ele verip birlikte çalışıp, birlikte başaracağız. “ ifadelerini kullandı.

Bol bol vatandaşlarla fotoğraf çektiren Bilal Erdoğan vatandaşın ilgisinden ve yapılan çalışmalardan memnun olarak ayrıldı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans