Dolar : Alış : 32.9069 / Satış : 32.9662
Euro : Alış : 35.8082 / Satış : 35.8727
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1590 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Başkan Zeydan Karalar, “ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Kulübü ile Gurur Duyuyoruz”

28 Eylül 2022 - 235 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Başkan Zeydan Karalar, “ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Kulübü ile Gurur Duyuyoruz”
Başkan Zeydan Karalar, “ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Kulübü ile Gurur Duyuyoruz”

Masa Tenisi Büyük Erkeklerde Süper Lig ve Türkiye Kupasını kazanan, Türkiye’yi Avrupa’da temsil edecek 35.kuruluş yılını kutlayan ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas SK, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti.

ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas SK Başkanı Dr. Ali Türemiş, Yönetici Kemal Sağ ve Medya Direktörü Kamil Yalçın Göl şampiyonluk kupalarıyla birlikte Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret ederek, başarı öyküsünü anlatıp tesis için yer tahsisi konusunda destek istediler…

MASA TENİSİ İHTİSAS DESTEĞİ HAK EDİYOR

Yerel yönetimlerin sadece futbola değil tüm sporlara destek vermelerinin gerektiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Adana sporunda uzun yıllardır böylesine büyük başarı olmadı. Türkiye Kupasını kazanan ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübü Lig Şampiyonluğu kupalarını Adana’ya getirerek bu başarıda emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Zor şartlarda imkânsızlıklar içerisinde çalışarak kazandığınız bu şampiyonluklar son derece önemli. Böylesine büyük başarılara imza atarak Adana’nın gururu olan bu takımımızı maddi-manevi olarak desteklemeliyiz. Sporun ve sporcunun destekçisi olan Büyükşehir Belediyesi olarak bizleri gururlandıran, göğsümüzü kabartan, Avrupa’da Adana’mızı temsil edecek MTİ Kulübünün daha iyi noktalara gelmesi konusunda her zaman yanınızdayız” dedi.

MTİ ADANA’YI AVRUPA’DA TEMSİL EDECEK

Son 15 yılda Adana’nın en başarılı kulübü olduklarını belirten ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas SK Başkanı Dr. Ali Türemiş, “Adana sporunda uzun yıllardır böylesine büyük başarı olmadı. Botaşspor’dan sonra ilk kez bir Adana takımı Süper Lig’de böylesine büyük bir başarı elde etti. Son yıllarda büyük gelişme göstererek 2500’e yakın sporcusu bulunan masa tenisi branşında elde edilen bu büyük başarılar tarihe altın harflerle geçmiştir. Yıllar sonra Adana’yı Avrupa’da temsil edecek olmaktan ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Kulübü olarak gurur duyuyoruz. Birçok şehirde masa tenisine ait özel salon olmasına karşılık Adana’da maalesef bir salonumuz yok. Kendi imkânlarımız ile salon ve tesisimizi yapabileceğimiz yer için yerel yöneticilerimizden destek bekliyoruz. Duyarlılığı için Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a teşekkür ediyoruz ” diye konuştu..

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans