Dolar : Alış : 31.0047 / Satış : 31.0605
Euro : Alış : 33.5620 / Satış : 33.6225
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1553 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

ASKON BAŞKANI ÇALIŞKAN’DAN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

12 Eylül 2022 - 200 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»ASKON BAŞKANI ÇALIŞKAN’DAN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI
ASKON BAŞKANI ÇALIŞKAN’DAN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, 2022-2023 eğitim-öğretim döneminin başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Çalışkan: “2022-2023 eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla; çocuklarımızın, gençlerimizin, ve ülkemizin farklı bölgelerinde yarınlarımızın yetişmesinde özveriyle çalışan tüm eğitimcilerimizin heyecanlarını yürekten paylaşıyorum.

On sekiz milyonu aşkın öğrencimiz bugün ilk ders zilinin çalmasıyla yeni bir eğitim-öğretim dönemine girecektir. Unutmamalıyız ki çocuklarımız, gençlerimiz bizlerin en büyük zenginliğidir. Onları, önce ahlak ve maneviyat diyerek; ilim, irfan, bilgi ve güzel ahlakla yetiştirmek en önemli sorumluluğumuzdur.

Eğitim-öğretim sadece okulların açık olduğu dönemlere sığdırılacak bir husus değildir. Eğitim-öğretim hayatın her anında devam ettirilmesi gereken önemli bir faaliyettir. Evlerimizi, iş yerlerimizi kısaca bulunduğumuz her ortamı birer eğitim yuvası haline getirerek üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirebiliriz.

Eğitim-öğretimde en büyük yük fedakar öğretmenlerimize düşmektedir. Öğretmenlerimiz, hayattaki en zirve sanat olan insan yetiştirme sanatını icra etmektedir. Bu nedenle bu kıymetli sanatı icra eden tüm öğretmenlerimize gereken tüm fedakârlıklar yapılmalı ve itibarları yükseltilmelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle; çocuklarımıza, gençlerimize büyük bir fedakârlık ve emek gösteren ailelere ve yurdumuzun her köşesinde hizmet veren kıymetli öğretmenlerimize Eğitim-Öğretim döneminin hayırlar getirmesini diler, ilk derslerinin önce ahlak ve maneviyat olmasını temenni ederim.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans