Dolar : Alış : 32.1311 / Satış : 32.1890
Euro : Alış : 34.8820 / Satış : 34.9449
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1572 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Altunbaş Yapı’dan Sarıçam’da 500 Daire

19 Mart 2018 - 1.756 kez okunmuş
Ana Sayfa » Sektör Haberleri»Altunbaş Yapı’dan Sarıçam’da 500 Daire
Altunbaş Yapı’dan Sarıçam’da 500 Daire

Gayrimenkul sektörü özelinde hem arzı hem de talebi etkileyen pek çok unsur bulunmaktadır. Bu tip kıstasların en önemlileri arasında projeyi yapacak olan firmanın güvenirliği, projenin mimarisi, kullanım alanının işlevselliği, kullanılan malzemelerin kalitesi, sosyal donatıları yeterli; parkları, bahçeleri, çevre düzeni, spor, dinlenme ve eğlence tesisleriyle insanlara çağdaş yaşam olanakları sunan yerleşim alanlarında ikamet edebilme gelmektedir.

Altunbaş Yapı ürettiği yeni yaşam alanlarında yaşayan nüfusun sağlıklı bir sosyal yaşam sürebilmesi için projelere bütüncül bir planlama ve yönetim mantığıyla yaklaşmakta ve gerekli olan altyapı ve sosyal donatıların en yüksek standartlarda oluşturulmasına önem vermektedir. Her yeni proje titizlikle planlanmakta ve konut alanında; insanların kent kimliğini benimsemesinde ve sosyal bütünleşmede büyük rolü olduğunun bilinciyle, projelerinde bu alanların düzenlenmesine büyük özen göstermektedir. Sosyal etkileşimin ve iletişimin en önemli araçlarından olan kentsel açık alanlar, değişik yaş gruplarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek biçimde planlanmakta; her projede oyun, açık havada dinlenme ve spor faaliyetleri için mekanlar oluşturulmaktadır.

Altunbaş Yapı projelerinin çevre düzenlemeleri için bazı standartlar oluşturmuştur. Yerleşim projesinde yaşayan herkes için yeterli, erişilebilir, konforlu açık alan düzenlemelerinin varlığı, Altunbaş Yapı projelerinde yaşam kalitesini artırmakta ve memnuniyet yaratmaktadır. Her projede yürüyüş yolları, oturma birimleri, parklar bulunmakta; parklara açık mini futbol veya mini basketbol/voleybol/açık tenis sahalarından en az bir adet yapılmaktadır.

Altunbaş Yapı bütün bu dinamikleri göz önünde bulundurarak  hem kente katma değer katan hem de güven odaklı imalatı ile henüz yapım aşamasında, alıcıların  en çok tercih ettiği yapılar üretmektedir. Altunbaş Yapı’nın şu an yapımı devam yaklaşık 500 dairelik projelerini okurlarımız ile paylaşmak istedik.

Sarıçam ilçesi yeni stadyum civarındaki; 3 blok 72 daireden oluşan Vadi Altunbaş

2 blok 70 daireden oluşan Altunbaş Life

Sarıçam Bulvar üstünde tek blok iş merkezi Butik Altunbaş

4 blok 172 dairen oluşan bütün sosyal donatılar ve hayvanat bahçesi ile Adana’nın en iyi projesi ideasında olan Four Towers Altunbaş

Hekimköy Bulvar üzerinde bulunan 70 dairelik ve dükkanlardan oluşan Garden Altunbaş

Karataş’ta şehir merkezine ve denize yakınlığı ve mimarisi ile o bölgeye farklı bir vizyon katacak olan 90 dairelik Sea Life Altunbaş.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans