Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1559 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Ak Parti Adana’da adaylarını açıkladı

24 Ocak 2019 - 782 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Ak Parti Adana’da adaylarını açıkladı
Ak Parti Adana’da adaylarını açıkladı

31 Mart 2019’da Türkiye’yi çok önemli bir yerel seçim bekliyor. Türkiye’nin her il ve ilçesinde olduğu gibi Adana ve ilçelerinde de açıklanan adaylarla birlikte seçim heyecanı hissedilmeye başlandı.  Tufanbeyli, Ceyhan, Seyhan, Aladağ ve Yüreğir belediyelerinde adaylarını açıklayan Ak Parti ise seçim çalışmalarını hızlandırdı.

İttifakların ön plana çıktığı seçimlerde Adana’da Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı adayları açıklanmaya devam ediyor. Cumhur İttifakı kapsamında Adana’da MHP Adayı Hüseyin Sözlü desteklenirken Ak Parti Tufanbeyli, Ceyhan, Seyhan, Aladağ ve Yüreğir belediyelerinde adaylarını açıkladı. Açıklanan listeye göre adaylar şu şekilde;

Seyhan Belediyesi: Fikret Yeni. Fikret Yeni Adana AkParti İl Başkanlığı dahil olmak üzere birçok kademede görev aldı. Adana’da serbest Avukatlık yapmaktadır.Evli 3 erkek çocuk babası.

Ceyhan Belediyesi: Ali Alper Boydak: 1966 yılında Ceyhan’da doğmuştur. Ceyhan İmam Hatip Lisesi Mezunu. Evli ve 3 Çocuk babası. Ceyhan’da Belediye Başkanlığı görevini devam ettirmektedir.

Yüreğir Belediyesi: Fatih Mehmet Kocaispir: 1975 yılında Kadirli’de doğdu.Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldu. Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yönetim ve Organizasyon dalında yüksek lisans yaptı. 2000 yılından bu yana Adana Barosu’na kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. Kocaispir, evli ve 2 çocuk babası.

Aladağ Belediyesi:Mustafa Akgedik: 1973 yılında Aladağ Büyüksofulu Köyünde doğdu.Gaziantep Üniversitesi Kilis Meslek Yüksekokulu ve Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümlerinde Yüksek tahsilini yaptı. Yurtiçi ve Yurtdışında birçok başarılı projeye imza attı, Serbest Mühendislik Hizmetleri Yapmaktadır. Akgedik Aladağ Belediye Başkanlığını sürdürmektedir.

Tufanbeyli Belediyesi:Remzi Ergü: 1971 yılında Tufanbeyli’de doğmuştur. 1989 yılında Adana Merkez İmam Hatip Lisesinden mezun olan Ergü, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu . 
1994 yılından bugüne avukat olarak çalışma hayatını sürdüren Ergü, evli iki çocuk babasıdır.

İş’te Life Adana/Hanifi Aktaş

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans