Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1559 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Adana’nın İlk Geri Dönüşüm Fuarı REWA ANATOLIA 2024 Başladı

16 Şubat 2024 - 104 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana’nın İlk Geri Dönüşüm Fuarı REWA ANATOLIA 2024 Başladı
Adana’nın İlk Geri Dönüşüm Fuarı REWA ANATOLIA 2024 Başladı

Adana’nın ilk geri dönüşüm fuarı olma özelliğini taşıyan REWA ANATOLIA 2024 fuarı, 15 – 17 Şubat tarihleri arasında Adana Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

REWA ANATOLIA 2024; atık yönetimi, akıllı atık bertaraf etme, geri dönüşüm stratejileri ve döngüselliğin pek çok sektördeki en güncel yeniliklerini ve dönüşümleri ele aldığı en büyük organizasyon olarak dikkat çekiyor. Sektörün lider firmaları, yerel yönetim temsilcileri, KOBİ ve özel sektör karar vericileri, geri dönüşüm ve atık yönetimi araç ve ekipman üreticileri, organize sanayi bölgesi yetkilileri, finans ve leasing kuruluşları, dernek ve birlikler gibi birçok paydaş Adana Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya gelecek.

REWA ANATOLIA Fuarına çeşitli etkinlikler eşlik edecek. Bu etkinliklerin başında üç gün sürecek, 50’den fazla konuşmacının bulunduğu bir konferans programı yer alıyor.

Fuarın açılış gününde muhteşem sahne performansı ve sürdürülebilir yaşam projeleri ile tanınan sanatçı Zeliha Sunal, geri dönüşüm malzemelerinden ürettiği kostümleri defile ile sundu. Renkli görüntülere sahne olan defile büyük beğeni topladı.

Dünya genelinden 5 bin 500’ü aşkın sektör profesyoneli ziyaretçi katılımı

80’ni aşkın katılımcı firma ve yüzlerce markanın en son teknoloji ürün ve hizmetlerini sergileyecekleri REWA Anatolia’yı ilk yılında, dünya genelinden 5 bin 500’ü aşkın sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor. B2B toplantılar, konferans ve workshop programları ile kamu ve reel sektör arasında sürdürülebilirlik alanında sinerji oluşturulmasına katkı sağlayacak REWA Anatolia, mevcut ilişkileri tazelerken, yeni işbirlikleri kurulmasında da kolaylaştırıcı rol üstlenecek.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , , , , , ,
FY Ajans