Dolar : Alış : 18.5187 / Satış : 18.5521
Euro : Alış : 18.1395 / Satış : 18.1722
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1304 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

ADANA’NIN ARTIK BİR “SANAT MEYDANI” VAR

07 Ekim 2021 - 167 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»ADANA’NIN ARTIK BİR “SANAT MEYDANI” VAR
ADANA’NIN ARTIK BİR “SANAT MEYDANI” VAR

Seyhan Belediyesi Meclisinde Yaşar Kemal Kültür Merkezi önünde bulunan ve çeşitli kültürel faaliyetlerin sergilendiği ve sanat etkinliklerinin yapıldığı meydana “Seyhan Sanat Meydanı” adının verilmesini oy birliği ile kararlaştırdı.  Başkan Akif Kemal Akay, “Seyhan Sanat Meydanı Adana’ya hayırlı olsun” dedi

ORTAK TEKLİF KOMİSYONDA OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Seyhan Belediyesi Meclisinin Eylül ayı toplantısında, parti grup başkanvekillerinin Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nin önündeki alana “Seyhan Sanat Meydanı” adı verilmesi yönündeki ortak teklifi müşterek komisyonda oybirliği ile kabul edildi.

MECLİS’TEN OYBİRLİĞİ İLE GEÇTİ

Meclisin dün gerçekleştirilen Ekim ayı toplantısı üçüncü birleşiminde gündeme alınan komisyon raporu, meclis üyelerince de oy birliği ile kabul edilerek Yaşar Kemal Kültür Merkezi önündeki meydana “Seyhan Sanat Meydanı” adı verildi.

ADANA’NIN İLK SANAT MEYDANI

Seyhan’ı daha yaşanabilir bir kent haline getirmeyi amaçladıklarını dile getiren Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Seyhan’ı kültür-sanat etkinliklerinin ve sanatın merkezi haline getirmek için çaba gösteriyoruz. Meclisimiz oybirliği ile zaman zaman farklı kültürel etkinlikleri düzenlediğimiz alana ‘Seyhan Sanat Meydanı’ adını vererek bu alanın Adana’nın ilk sanat meydanı olmasını sağladı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Adana’ya hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans