Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Adana’nın Altın Vadi’sinin Temeli Atılıyor

05 Ocak 2023 - 884 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Adana’nın Altın Vadi’sinin Temeli Atılıyor
Adana’nın Altın Vadi’sinin Temeli Atılıyor

Enes Kaya İnşaat’ın Sarıçam İlim Bulvarı’nda temelini atacağı “Altın Vadi Konutları” ev sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılar tarafından merakla bekleniyor.

Üç kuşaktır inşaat sektöründe Adana’ya binlerce konut kazandıran bir gelenekten gelen Enes Kaya İnşaat’ın Sarıçam İlim Bulvarı’nda temelini atacağı proje merakla bekleniyor. Dört dönüm arsa üzerine 2 blok 182 daire olarak planlanan Altın Vadi Konutları 1+1 seçeneği ile satışa sunulacak.

Sosyal donatıları ve çevre peyzajı ile Adana’nın örnek konutlarından olmaya aday olan Altın Vadi Konutları lokasyon olarak da ev sahibi olmak isteyenlerin ve yatırımcıların gözdesi olmaya aday. Otobüs ve dolmuş güzergahında konumlanan proje market, camii ve okul gibi yaşam alanlarının da yanı başında bulunuyor.  Ayrıca Şehir Hastanesi’ne 5, Çukurova Üniversitesi’ne 5, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’ne 3 dakika mesafede konumlanıyor. Proje konumu, mimari tasarımı ve estetiğinin yanı sıra yeni deprem yönetmeliğine uygunluğuyla güven veriyor.

Enes Kaya

Proje ile ilgili İş’te Life Adana’ya açıklama yapan Enes Kaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Enes Kaya şunları ifade etti;

“Sarıçam son dönemde ciddi gelişme kaydetti. Şehrin önemli yapıları da ilçe sınırları içinde kalınca bölgenin önemi iki kat attı. İki büyük üniversitenin, iki büyük hastanenin ve stadyumun bu bölge içinde kaldığını düşünürsek projemizi burada hayata geçirmek projemize değer kattı. Altın Vadi Projesi 2 blok ve 182 daireden oluşuyor. Proje 1 +1 daire seçenekleri yanı sıra, bağımsız bahçe katı seçeneği sunuyor. Bu sayede bahçe katı sahiplerinin hem bağımsız girişi hemde kendine ait hobi bahçesi olacak. Ayrıca son katta teras kat seçenekleri ile teras severleri de unutmadık tabiî ki. Geleceğin tekonolojisini düşünerek projede elektrikli araç şarj istasyonları planladık. Ayrıca temiz enerji ve doğaya saygılı proje olarak ortak kullanım alanları için Güneş Enerji Panelleri ile kendi elektriğimizi kendimiz üretmeyi planlıyoruz. Projelerimizde çağın gereksinimlerini öncelikledik.”

Adana’nın “köklü müteahhit” geleneğini sürdüren Enes Kaya İnşaat en kısa zamanda bitirilmesi planlanan proje ile inşaat sektörüne yeni bir boyut kazandıracak.

İş’te Life Adana/Hanifi Aktaş

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans