Dolar : Alış : 32.7810 / Satış : 32.8400
Euro : Alış : 35.0464 / Satış : 35.1096
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1584 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

4. Çukurova Tarım Fuarı Açılıyor

04 Nisan 2018 - 985 kez okunmuş
Ana Sayfa » Etkinlikler»4. Çukurova Tarım Fuarı Açılıyor
4. Çukurova Tarım Fuarı Açılıyor

Elka Fuarcılık tarafından bu yıl 4.’sü gerçekleştirilecek olan Çukurova Tarım, Hayvancılık, Süt Endüstrisi, Seracılık ve Teknolojileri Fuarı 5-8 Nisan tarihlerinde Çukobirlik Fuar Alanı’nda düzenlenecek.

Elka Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç, Seyhan Oteli’nde düzenlediği basın toplantısında, fuarın Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Adana Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, Arı Yetiştiricileri Birliği, Süt Üreticileri ve Kırmızı Et Üreticileri Birliği tarafından desteklendiğini söyledi. Fuarın 25 bin metrekare uygulama tarlası ve 20 bin metrekare sergileme alanıyla tarımın her alanından ürün ve hizmetlerin sergilendiği profesyonel bir platform olarak hizmet verdiğini aktaran Yamaç, şöyle konuştu:

“Çukurova Tarım Fuarı, her yıl 20 binden fazla çiftçi tarafından ziyaret edilerek bölge tarımının gücünü sektöre ispatladı. Bu yıl ağırlıklı olarak hayvancılık sektörüne yönelik hazırlanan fuarda, canlı hayvandan traktöre, ekipmana, tohumdan fideye, gübreye, tarımsal gıdadan danışmanlık firmalarına kadar uzanan geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sergilenecek. Fuarda her yıl olduğu gibi çiftçiler beğendikleri traktörleri uygulama tarlasında deneyerek test etme şansına sahip olacak.”

Çukurova 4. Tarım, Hayvancılık, Süt Endüstrisi, Seracılık ve Teknolojileri Fuarı 5-8 Nisan tarihleri arasında 09.30-18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans