Dolar : Alış : 31.0047 / Satış : 31.0605
Euro : Alış : 33.5620 / Satış : 33.6225
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1553 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

4. Çukurova Tarım Fuarı Açıldı

06 Nisan 2018 - 999 kez okunmuş
Ana Sayfa » Etkinlikler»4. Çukurova Tarım Fuarı Açıldı
4. Çukurova Tarım Fuarı Açıldı

Elka Fuarcılık tarafından bu yıl 4.’sü gerçekleştirilen Çukurova Tarım, Hayvancılık, Süt Endüstrisi, Seracılık ve Teknolojileri Fuarı açıldı. Fuar, 5-8 Nisan tarihlerinde Çukobirlik Fuar Alanı’nda ziyaret edilebilecek.

Çukobirlik Fuar Alanı’nda düzenlenen fuarın açılış törenine Elka Fuarcılık Genel Müdürü Mustafa Bülent Yamaç, Çukobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Seçgin Sakar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yaşar Kahya, Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve çok sayıda davetli katıldı.

Elka Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç, törende yaptığı konuşmada, bu yıl 4.’sü düzenlenen fuarda, şu ana kadar binden fazla firmaya ev sahipliği yaptıklarını belirterek, “2015 yılında bize bu mekanı açan Çukobirlik yöneticilerine teşekkür ediyorum. Açılışlarımıza gelen herkese de teşekkür ediyorum. Pazar günü akşamına kadar da tüm dostlarımızı fuarımızı ziyaret etmeye bekliyoruz” dedi.

Çukobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Seçgin Sakar, “Elka fuarcılık tarafından 4.’sü düzenlenen Çukurova Tarım Fuarı’na hoş geldiniz. Çukobirlik olarak üreticilerin lehine olan her türlü çalışma ve etkinlikleri destekliyoruz. Fuara katılan firmalara ve tüm ziyaretçilere teşekkür ediyor, fuarın hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de yaptıkları başarılı işlerden dolayı Elka Fuarcılık’ı kutladığını söyledi. Adana’da fuarcılığın daha da gelişmesi gerektiğine dikkat çeken Çetin, şöyle konuştu:

“Fuarlar çok önemli. Burada bildiğim kadarıyla 60 firma ve temsilcilikler var ama yeterli değil. Burada çocukluğumuza gittik, 1940 model bir traktöre bindik. Zamanında Adana hem tarımın hem sanayinin başkentiydi. Tarımda çok iyi durumdayız ama sanayide geriye gitmişiz. Umut ediyorum ki, Adana yine parlak günlerine kavuşsun; tarım, sanayi, turizmde hak ettiği yere gelsin. Üzüldüğüm bir noktayı da paylaşmak istiyorum; şu an içinde bulunduğumuz Çukobirlik arazisi, bir zamanlar Ortadoğu’nun en büyük entegre tesisiydi. Umarım Çukobirlik de eski parlak günlerine döner.”

Konuşmaların ardından fuarın açılışını yapan protokol üyeleri stantları gezerek, firma yetkililerinden ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

Fuar, 8 Nisan’a kadar ziyaret edilebilecek.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,
FY Ajans