Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

27. Yılında Yeni Ofis Yeni Unvan

17 Mart 2018 - 830 kez okunmuş
Ana Sayfa » Sektör Haberleri»27. Yılında Yeni Ofis Yeni Unvan
27. Yılında Yeni Ofis Yeni Unvan

Suzan Aydemir İnşaat’ın yeni ofis açılışı bir kokteylle gerçekleşti.

İnşaat sektöründe Adana’nın önde gelen firmalarından Suzan Ordu İnşaat çalışmalarına Suzan Aydemir İnşaat olarak devam etmeye başladı.

1990 yılından beri birbirinden başarılı ve kaliteli projelere imza atmakta olan Suzan Ordu İnşaat çalışmalarına, çağdaş dünyanın hızlı değişen beklentilerine cevap vererek Suzan Aydemir İnşaat adıyla hizmetlerine devam etme kararının ardından 12 Mayıs’ta Suzan Aydemir İnşaat’ın, tüm yenilikçi konseptini yansıtan irtibat ofisinin açılışı yoğun bir katılımcı ile gerçekleşti.

Açılışta AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı ve iş dünyasından çok sayıda katılımcının olduğu açılışta kurdele kesimi sonrası konuklar Suzan Aydemir’e hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Suzan Aydemir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Aydemir, “17 Mayıs 1990 tarihinden 12 Mayıs 2017 tarihine dek sürdürmekte olduğumuz iş hayatımızda,  27. yılımızda yeni ofisimizde yeni unvanımızla açılış kokteylimizde bizlerin yanında olan, ilk iş hayatına başladığım yıllardan bugüne arkadaşım dostum AK Parti Milletvekilimiz Tamer Dağlı beyefendiye isimlerini tek tek burada saymanın mümkün olmadığı tüm meslektaşlarıma, çözüm ortaklarımıza, tedarikçilerimize, medya mensuplarımıza, banka şubelerimize, dostlarıma, arkadaşlarıma, en büyük gücüm olan sevgileri ve destekleriyle beni yücelten canım aileme binlerce kez teşekkür ederim” dedi.

Uzun yıllardır inşaat sektörü içerisinde Suzan Ordu İnşaat olarak faaliyette bulunduklarını, bundan sonraki çalışma ve faaliyetlerine Suzan Aydemir inşaat olarak devam edeceklerini bugüne kadar olan müşteri güven odaklı çalışmalarının bundan sonrada aynı misyon ve vizyonla devam edeceğini dile getirdi.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans