Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

2. Sanayi Odaklı AR-GE ve İnovasyon Proje Yarışması’nın Kazananları Belli Oldu

12 Mayıs 2022 - 369 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»2. Sanayi Odaklı AR-GE ve İnovasyon Proje Yarışması’nın Kazananları Belli Oldu
2. Sanayi Odaklı AR-GE ve İnovasyon Proje Yarışması’nın Kazananları Belli Oldu

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Sanayi Odaklı AR-GE ve İnovasyon Proje Yarışması’nda ödüle hak kazanan proje ve sahipleri için AOSB Seyhan Toplantı Salonu’nda tören gerçekleştirildi.

İş’te Life Adana/Hanifi Aktaş

Bu yıl ikincisi düzenlenen Sanayi Odaklı AR-GE ve İnovasyon Proje Yarışması’nda dereceye giren isimlere ödülleri takdim edildi. AOSB Seyhan Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen törene, AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü,Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Menevşe, Adana Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç, Çukurova Üniversitesi Rektörü Dr. Meryem Tuncel, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet TÜMAY, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Adana İl Ticaret Müdürü Adnan Ekiz, AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar, AOSB Proje Destek Ofisi Koordinatörü Doç. Dr. Tuğçe Demirdelen, Sarıçam Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü Gedik ve çok sayıda davetli katıldı.

Ödül töreninin sunuculuğunu AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar ve AOSB Proje Destek Ofisi Koordinatörü Doç. Dr. Tuğçe Demirdelen birlikte gerçekleştirirken, törenin açılış konuşmasını  AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü gerçekleştirdi. Sütçü konuşmasında ödül kazanan tüm yarışmacıları tebrik ederken, AOSB ile sürekli olarak dayanışma içinde olan Çukurova Üniversitesi, Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi rektörlerine, akademisyenlerine ve öğrencilerine teşekkür etti.

Ödül kazanan proje sahipleri salonda projelerini davetlilere ve yatırımcılara anlatma fırsatı yakalarken,interaktif olarak gerçekleşen ödül töreninde davetliler de projeler ile ilgili merak ettikleri soruları bizzat proje sahiplerine sorma fırsatı yakaladı.Yatırımcılar, akademisyenler ve proje sahipleri fikir alışverişinde bulunarak projelerin tamamen hayata geçmesi için “neler yapılabilir” sorusuna yanıt aradılar.

Ödül töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından davetlilere verilen yemekle son buldu.

Ödül Alan İsimler;


Lisans Kategorisi’nde 1. Olan İsim: Ahmet Çelik Bartın Üniversitesi

Lisans Kategorisi’nde 2. Olan İsim: Ceren Özkol İzmir Bakırçay Üniversitesi

Lisans Kategorisi’nde 3. Olan İsim: Damla Aydoğan İzmir Bakırçay Üniversitesi

Lisansüstü Kategorisi’nde 1. Olan İsim: Mehmet Fatih Çelebi/Marmara Üniversitesi

Lisansüstü Kategorisi’nde 2. Olan İsim: Ayşenur İnce/Çukurova Üniversitesi

Lisansüstü Kategorisi’nde 3. Olan İsim: Emre Kurt/Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

Akademisyen Kategorisi’nde 1. Olan İsim: Zeynep Ömeroğulları Başyiğit/Bursa Uludağ Üniversitesi

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans